حوادث

انضباط، قاطعیت، مهربانی و اقتدار از مهمترین ویژگی‌های رفتاری پلیس است

گیلونا/ لرستان جانشین فرمانده انتظامی گفت: انضباط، قاطعیت، مهربانی و اقتدار از مهمترین ویژگی های رفتاری پلیس است.

سردار قاسم رضایی امروز 28 اسفندماه در سفر به لرستان با بیان اینکه انضباط، قاطعیت، مهربانی و اقتدار از مهمترین ویژگی های رفتاری پلیس است، تاکید کرد: امنیت و آرامش شهروندان مهمترین هدف طرح هاست. نوروز.”

وی همچنین در دومین نشست اردوی نوروزی لرستان در خرم آباد اظهار داشت: در ایام نوروز باید با روحیه ایثار و جهاد خدمت رسانی به شهروندان را مضاعف کنیم.

جانشین فرمانده انتظامی گفت: متخلفان باید با دیدن پلیس احساس ناامنی کنند و مردم با دیدن پلیس آرامش داشته باشند.

امام جمعه خرم آباد حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی در دیدار با جانشین فرمانده کل ارتش گفت: اعضای نیروی انتظامی بازوی توانمند انقلاب اسلامی ایران هستند.

وی با بیان اینکه زندگی سبزپوش نیروی انتظامی امنیت و آرامش را برای کشور به ارمغان آورد، افزود: نیروی انتظامی همچون سنگری از مردم در برابر شیطان دفاع می کند.

سردار رضایی نیز در این نشست اظهار داشت: 60 دستگاه خودرو و 100 نیروی انسانی برای ارتقای توانمندی ها و امکانات فرماندهی انتظامی لرستان در اختیار این نهاد قرار گرفته است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به افزایش 60 درصدی سفرهای نوروزی ادامه داد: پلیس تمهیدات لازم را برای برقراری امنیت و آرامش خاطر مردم در ایام نوروز انجام داده است.

وی با بیان اینکه اراذل و اوباش مزدوران قانون شکنی هستند، گفت: برخورد با اراذل و اوباش و افرادی که به حقوق عمومی مردم بی احترامی می کنند خط قرمز پلیس است و در این زمینه پلیس به هیچ کس تعارف نمی کند.

گفتنی است، سردار قاسم رضایی در بدو ورود به لرستان به گلزار شهدای خرم آباد رفت و به مقام شامخ این شهید ادای احترام کرد و با خانواده شهید نورخدا موسوی دیدار کرد.

انتهای پیام/