حوادث

ایرج نوذری بار دیگر پلیس شد

مجموعه پلیسی تئاتر «با احترام آقای خاص» با حضور ایرج نوذری به عنوان بازیگر نقش اصلی در ژانر جدید در قالب برنامه «رادیو پلاس» تولید شد.

به گزارش گیلونا ، روابط عمومی رادیو نمایش درباره این برنامه توضیح داد: مجموعه تلویزیونی پلیس “با احترام آقای خاص” با همکاری مشترک رادیو نمایش و معاون نیروی انتظامی اجتماعی در ساختمان ارگ در ژانر جدیدی رونمایی شد.

این نمایش که برای اولین بار در ژانر تازه توسعه یافته “رادیو پلاس” تولید شد ، ترکیبی از رسانه های مختلف چند رسانه ای و تلاش برای دستیابی به ساختارهای چند رسانه ای مبتنی بر صدا مبتنی بر صدا است. علاوه بر این ، تجربیات و طراحی و تولید ساختارهای جدید از جمله سیاست های چرخه جدید برنامه های رادیویی و اداره کل هنرهای نمایشی رادیو است.

در ارائه مجموعه رادیویی “با احترام آقای خاص” به دلیل رعایت نکات بهداشتی ، محسن سوهانی مدیرکل هنرهای نمایشی و رادیو و ایرج نوذری بازیگر سینما و تلویزیون به نمایندگی از کارگردانان و هنرمندان نمایش -سریال پلیس “با احترام آقای خاص” حضور داشتند.

سریال “با احترام آقای خاص” درباره مردی به نام آقای خاص است که یک پلیس افتخاری است و در هر قسمت با مشکلی روبرو می شود که مربوط به خود او یا یکی از آشنایان و دوستان است که باعث می شود پلیس در تصادف درگیر شود. به

بنابراین ، گزارش ، مدیرکل نمایش و برنامه رادیویی ، در رونمایی از این برنامه ، با اشاره به این واقعیت که ما در عصری زندگی می کنیم که رسانه ها به دوراهی رسیده اند ، تاکید می کند که باید از هم افزایی ، ساختارها و قالب ها استفاده کرد. از این نظر رسانه های جدید باید تعریف شوند.

سوهانی گفت: این دغدغه ما را بر آن داشت تا ژانر جدیدی به نام «رادیو پلاس» طراحی کنیم و این اثر ، یعنی آقای خاص ، گامی م effectiveثر در دستیابی به رسانه صوتی خلاق است.

وی سپس از زحمات سرهنگ علی جویا ، مدیرکل هنر ، سردار حاجیان ، معاون اجتماعی ناجا و فرزام محبی ، مدیر گروه آهنگسازی-تئاتر رادیو نمایش و همچنین هنرمندان رادیو نمایش در تولید قدردانی کرد. از این نمایش

امیدوارم آقای خاص ادامه دهد

ایرج نوذری ، بازیگر نقش اصلی سریال تئاتر “با احترام آقای خاص” ، می گوید: “وقتی این نمایش به من پیشنهاد شد ، بازی جانی دلار را به یاد آوردم و معلوم شد که این اثر ادراک آزادی است. همان شغل ، اما آن برنامه چنین بود. ” از افراد نیز دعوت شده است تا در مسابقه شرکت کرده و داستان را حدس بزنند ، اما در این مجموعه داستان این است که آقای خود او با هوش خود به پلیس در حل پرونده ها کمک می کند.

نوذری خاطرنشان کرد: بازی در این نقش برای من جالب بود ، زیرا من “کلانتری” را نیز بازی کردم و همیشه معتقدم که کار پلیس برای شنونده جالب بوده است و امیدوارم با پخش این سریال از رادیو نمایش و شبکه نسیم ، مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت. ” و اطمینان حاصل شود که تولید این مجموعه همچنان به عنوان علامت تجاری شبکه رادیویی برنامه تلقی می شود.

علاوه بر مجموعه “با احترام آقای خاص” ، مجموعه رادیویی دیگری با عنوان “ایستگاه پلیس 5/107” با همکاری پلیس در رادیو نمایش تولید شد که پخش آن از شبکه رادیویی نمایش آغاز شد و تا پایان سال ادامه خواهد داشت. هفته

هنرمندانی که با این دو مجموعه در این زمینه همکاری کرده اند نظرات زیر را ارائه کرده اند:

فریدون محرابی ، مدیر رادیو مجموعه “با احترام ، آقای خاص” گفت: “در ساخت این سریال ، ما از همه وسایل و رسانه ها برای تأثیرگذاری بیشتر بر مخاطبان استفاده کرده ایم ، که امیدواریم مورد توجه کسانی قرار گیرد که علاقه مند.”

علاوه بر این ، نوجان حیدری ، مدیر تلویزیونی مجموعه “با احترام آقای خاص” ، گفت: آقای خاص تجربه جدیدی در ترکیب رسانه رادیویی با سایر رسانه ها است ، اگرچه در گذشته این امر به اشکال دیگر اتفاق افتاده است. به عنوان مثال ، ترکیب رادیو و رسانه های نمایشی در برنامه ای به نام “تئاتر رادیو” وجود دارد ، اما در این رسانه جدید به نام “رادیو پلاس” ، ما سعی کرده ایم از چارچوب های تعریف شده در گذشته فراتر برویم.

مهدی طهماسبی ، مدیر گروه فرهنگ و تاریخ رادیو نمایش ، درباره تولید مجموعه “ایستگاه پلیس 5/107” توضیح داد: “این یک برنامه نمایشی ترکیبی بر اساس پرونده هایی است که توسط دوستان نیروی انتظامی در اختیار ما قرار گرفته است ، طی آن تعامل ما با عموم مردم همچنین به فرایند آموزشی می پردازد و از این طریق سعی می کنیم سواد انضباطی شنوندگان را افزایش دهیم.

سپس نگین خواجه نصیر مجری پروژه و بازیگر هر دو مجموعه رادیویی در قسمت دیگری گفت: “ابتدا تصمیم گرفته شد برای هفته پلیس برنامه رادیویی انجام شود. بر این اساس ما پیشنهاد پیانو با همکاری پلیس و یک نمایش ترکیبی با نام “ایستگاه پلیس 5/107” در آنتن رادیو نمایش داده می شود ، که داستان یک ایستگاه پلیس است که هر روز چندین مورد بررسی می شود. “با احترام آقای خاص” اثری مانند جانی دلار ، یادآور آن دوره ، که مورد تأیید قرار گرفته و تولید عمومی آن ادامه خواهد داشت و به یک نام تجاری رادیویی تبدیل می شود.

به گزارش گیلونا ، سریال “ارادتمند آقای خاص” تدوین شهلا دباغی ، نویسندگی جعفر غلامپور ، سیمین بنایی ، حکیمه فرهنگ آنلاین ، شهلا دباغی ، فاطمه حسنوند ، سهیلا خدادادی ، تهیه کننده نوید جولایی ، رادیو کارگردان فریدون مهرابی نوژن تلویزیون ، بازیگر محمدرضا قبادی فر ، صدابردار علی حاجی نوروزی ، مدیر تولید میثم کریمی ، مدیر تصویربرداری حامد جوانی ، طراح نور علیرضا نصرتی ، تیزر ساخته امیر شعیبی ، طراح گرافیک مسعود ساعت ساز و هنرمند ایرج نوذری ، نوشین حسن زاده ، نازنین مهیمانی داریوش شهبازی ، سیروس همتی ، مجتبی طباطبایی ، میثم کریمی ، نگین خواجه نصیر ، ماکان رضایی پور ، عاطفه محرابی ، فرید قبادی ، احمد هاشمی ، محمد مجدزاده ، مهدی محرمی ، نامود قاضی در اوندا و مجود قاضی. پخش از شبکه نسیم نیز به زودی آغاز می شود.

مجموعه رادیویی “کلانتری 5 و 107” نوشته زهرا کولیوند ، تهیه کننده نوید جولایی ، کارگردانی بهرام سروری نژاد و با هنرمندی نگین خواجه نصیر ، حمید یزدانی ابیانه هر روز از ساعت 8 تا 9 صبح به مدت یک ساعت در حال پخش است. نمایش رادیویی

انتهای پیام