حوادث

بازداشت دو کلاهبردار اینترنتی در ماهشهر

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ حجت‌اله سفیدپوست اظهار کرد: در پی مراجعه فردی به پلیس فتا ماهشهر، با ادعای اینکه توسط شخص یا اشخاصی ناشناس از کیف پول تراست ولت  (Trust wallet) وی به صورت غیر مجاز مبالغی برداشت شده است، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات و ردیابی مبالغ برداشت شده، مشخص شد که از کیف پول تراست ولت شاکی مبلغ ۳۴ هزار دلار معادل ۱۸ میلیارد ریال و از کیف پول تراست ولت دختر وی نیز مبلغ ۲۸ هزار دلار معادل ۱۵ میلیارد ریال و در مجموع به مبلغ ۳۳ میلیارد ریال به آدرس ناشناس ارسال و از طریق صرافی اقدام به ارسال و دریافت رمز ارز شده است.

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان گفت: کارشناسان پلیس فتا ماهشهر با دریافت دستور قضایی و شناسایی متهمان و محل کار آن‌ها، به محل اعزام و در این خصوص دو نفر را دستگیر کردند.

سرهنگ سفید پوست در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از دستگیری و در مواجهه با دلایل و مستندات پلیس، به جرم خود اعتراف و انگیزه خود را کسب منافع مالی بیان کردند. 

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با علاقه زیاد به کشف تازه‌ها هستم. همیشه در جستجوی اخبار تازه، دیدنی و منحصر به فرد هستم تا خوانندگان را به جریان اتفاقات بکشانم.