حوادث

باید مانع شکستن حریم امنیت جامعه و تزلزل جایگاه پلیس شویم

مجمع نمایندگان استان اصفهان در پیامی شهادت شهید رنجبر را تسلیت گفت و تاکید کرد همه مسئولان باید دست به دست هم بدهند و مانع از خدشه دار شدن امنیت جامعه و بی ثباتی پلیس شوند.

به گزارش گیلونا، متن پیام تسلیت نمایندگان استان اصفهان در پی شهادت علی اکبر رنجبر از افسران نیروی انتظامی به شرح زیر است:

“به نام خدا

شهادت مظلومانه سرهنگ پاسدار علی اکبر رنجبر در مبارزه با اراذل و اوباش را تبریک و تسلیت عرض می نماییم. این شهادت مصداق عینی ضرورت بازنگری قوانین و نحوه اعمال آن در برخورد با اراذل و اوباش نیروهای و نیروهای مختلف اطلاعاتی و امنیتی است. اراذل و اوباش با سلاح سرد و گرم و ارعاب سلب آرامش و آسایش مردم عزیز را هدف قرار داده و قضائی خواهند شد. همه مسئولان باید دست به دست هم دهند و از نقض امنیت شرکت و بی ثباتی پلیس جلوگیری کنند.

در پایان بار دیگر این ضایعه تلخ را به فرماندهی غیور نیروی انتظامی، خانواده و فرزندان عزیز این شهید سرافراز و مردم شریف استان فارس تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز طلب مغفرت و مغفرت دارم. شهید و برای بازماندگان صبر و اجر موفقیت روزافزون نیروی انتظامی را حقه مسئول می دانیم.

از سرعت عمل پلیس در دستگیری قاتل سفاک این شهید قدردانی می کنیم و لازم است با این اقدام شنیع با سرعت و قاطعیت برخورد شود. “

انتهای پیام/