حوادث

تبریک فرمانده ناجا در پی موفقیت‌های تیم کشتی نیروهای مسلح در مسابقات سیزم

فرمانده نیروی انتظامی در پیامی کسب مقام قهرمانی کشتی و مقام دومی در مسابقات کشتی نظامی جهان را به تیم کشتی نیروهای مسلح کشورمان تبریک گفت.

به گزارش گیلونا، سردار «حسین اشتری» در پیامی به قهرمان و نایب قهرمان کشتی آزاد نیروهای مسلح کشورمان در سی و پنجمین دوره مسابقات جهانی کشتی نظامی (SISM) تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ در متن پیام فرمانده ناجا آمده است: دوستان عزیز بویژه خانواده بزرگ نیروهای مسلح کشورمان.

این بار جوانان غیور کشورمان با غیرت و اقتدار و هوشیاری پا به اردوگاهی دیگر گذاشتند و با سربلندی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را بر فراز قله های پیروزی و سکوی افتخار به اهتزاز درآوردند و برگ زرین دیگری بر فراز کتاب افتخار و سربلندی ایران اسلامی در عرصه جهانی افزودند.

موفقیت های رزمندگان عزیز نیروهای مسلح با حضور فرمانده معظم کل قوا «مدظله العالی» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، فرماندهان محترم ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپاه، بسیج، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و به ویژه همکارانم به نیروی انتظامی و ورزش دوستان کشور و وزارت ورزش و جوانان، سازمان صدا و سیما و فدراسیون کشتی و همه کسانی که دارند تبریک می گویم. به ما کمک کرد تا این رقابت را تا حد امکان با شکوه برگزار کنیم، ناامید و صمیمانه نباشید: “از زحمات آنها تشکر می کنم”.

انتهای پیام/