حوادث

ترافیک روان در تمام جاده‌ها / بارش باران در برخی از محورهای گیلان و مازندران

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با گیلونا وی درباره وضعیت ترافیکی راه های کشور گفت: در حال حاضر و بر اساس گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راه در سراسر کشور، تردد در تمامی جاده ها و محورهای مواصلاتی کشور آرام و روان و بدون مشکل و ترافیک است. ازدحام در جاده ها گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور درباره وضعیت جوی جاده ها نیز بیان کرد: گزارش ها حاکی از بارش باران در برخی مناطق استان های گیلان و مازندران است.

وی درباره محورهای مسدود نیز گفت: محور ریگان – ایرانشهر تنها محور شریانی مسدود شده در کشور است. همچنین جاده امامزاده داوود همچنان مسدود است و در کنار آن محور لاسم – ارجمند و محور جوزم – دهج نیز مسدود است.

شیرانی با اشاره به سفر برخی از هموطنان به زادگاه خود برای شرکت در مراسم عزاداری، اظهار کرد: برخی از هموطنان برای شرکت در مراسم عزاداری به شهرهای دیگر و یا زادگاه خود می روند و با توجه به اینکه روز کاری از فردا آغاز می شود، ممکن است در پایان روز کاری بخواهند. شب و دویدن به شهرهایی که در آن زندگی می کنند. بنابراین لازم است رانندگان توجه داشته باشند که در هنگام رانندگی از عجله و عجله پرهیز کنند و هرگز در هنگام خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اعلام شماره تلفن 120 از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر با این شماره تماس بگیرند تا از وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها و بر این اساس مناسب ترین زمان مطلع شوند. و مسیر انجام سفر را انتخاب کنید.

انتهای پیام