حوادث

سرباز فداکار ناجا از سوی دستگاه قضای گلستان تجلیل شد

گیلونا/ گلستان رئیس سازمان قضایی استان گلستان گفت: اقدام خالصانه سرباز فداکار در توقف خودروی بدون راننده و نجات جان کودک در خودروی این خودرو نشان از فداکاری نیروی انتظامی دارد.

دکتر غلام الوری در مراسم تجلیل از سرباز فداکار ناجا در سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان که با نثار جان خود از تصادف پراید جلوگیری کرد، گفت: اقدام خالصانه و فداکارانه ستوان دوم ناجا در حال انجام وظیفه بود. مهدی اسدی» در نجات جان تک فرزند اشغالگر این خودرو، ماهیت ایثار در انشعاب نیروی انتظامی آشکار می شود.

وی با بیان اینکه این سربازان مایه افتخار نیروهای مسلح هستند، ادامه داد: این شخصیت ها باید به عنوان الگو به مردم و جامعه نیروهای مسلح معرفی شوند تا ماهیت واقعی نیروی انتظامی برای همه آشکار شود.

رئیس سازمان قضایی گلستان با اشاره به اینکه اقدام ایثارگرانه این سرباز فداکار در توقف خودروی بدون راننده، از وقوع یک حادثه ناگوار جلوگیری کرد، افزود: نام مقدس سرباز در نظام اسلامی و ویژگی های ملی ما وجود دارد. مقامی رفیع و ارزشمند.شجاعت سربازان این مرز و بوم لحظه به لحظه بیشتر می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هر ساله شاهد جان باختن نیروهای ناجا و سایر نهادهای امنیتی، انتظامی و نظامی در جامعه هستیم، تصریح کرد: نیروهای پلیس در هر شرایطی نسبت به امنیت مردم بی تفاوت نیستند.

الوری با اشاره به اینکه چیزی جز احساس وظیفه شناسی و انسان دوستی نمی تواند انسان را به چنین واکنش فداکارانه ای وادار کند، خاطرنشان کرد: همه مأموریت ها محول است.

به گزارش گیلونا، یک سرباز وظیفه نیشابوری که در حال انجام وظیفه بود، وقتی متوجه شد خودروی پراید بدون راننده حرکت کرده است، به سرعت خود رسید و ضمن حفظ جان خود از تصادف جلوگیری کرد. یک کودک تنها سرنشین ماشین بود.

انتهای پیام/