حوادث

شنبه‌ای بدون ترافیک سنگین صبحگاهی در پایتخت

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از کاهش حجم ترافیک صبحگاهی پایتخت در روز شنبه در فاصله دو روز تعطیل خبر داد.

سرهنگ علی اصغر شریفی در گفت وگو با گیلونا. وی درباره وضعیت ترافیک صبحگاهی در جاده های پایتخت گفت: امروز با توجه به اینکه روز شنبه بین دو بسته بودیم شاهد کاهش حجم تردد در جاده ها بودیم چرا که گزارش ها حاکی از آن است که در هیچ یک از جاده ها به جز جاده ها ترافیکی وجود ندارد. بزرگراه شهید نواب صفوی ترافیک سنگینی وجود نداشت و ترافیک به آرامی در جریان بود.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: تنها در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید نواب صفوی از بزرگراه شهید چراغی شاهد ترافیک سنگین صبحگاهی بودیم که نسبت به روزهای مشابه کمتر بود.

شریفی با اشاره به خلوت خیابان های تهران گفت: این آرامش نباید باعث شتاب گیری رانندگان شود و رانندگان باید قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و با سرعت مطمئن و مجاز رانندگی کنند. تیم های پلیس راهنمایی و رانندگی در سطح خیابان مستقر هستند و با هرگونه تخلف از جمله سرعت غیر مجاز برخورد می کنند. همچنین دوربین های ثبت تخلفات نیز فعال است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ نیز با بیان پیش بینی وضعیت ترافیک عصرگاهی گفت: ممکن است در ساعات اولیه شب شاهد افزایش جزئی در حجم ترافیک باشیم و در این راستا پلیس راهنمایی و رانندگی، ماموران در آماده باش کامل هستند.»

به گفته وی، در ساعات پایانی شب ماموران پلیس راه با حضور در جاده ها با تخلفات رانندگی به ویژه سرعت غیرمجاز، انجام حرکات نمایشی و… برخورد می کنند.

انتهای پیام