حوادث

قدردانی “کولیوند” از توجه رئیس جمهور به هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی از توجه ویژه رئیس جمهور به جمعیت هلال احمر، امدادگران این جمعیت و حضور آنان در میان آنان تشکر کرد.

به گزارش گیلونا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هلال احمر؛ در متن پیام پیرحسین کولیوند آمده است: «با سلام و تبریک؛ حضور پرمهر جناب عالی در هجدهمین سفر استانی دولت مردم و انقلاب به خراسان رضوی در جمع امدادگران بشردوستانه و نجاتگران جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران که با روحیه انقلابی و جهادی جان خود را تقدیم کردند. با خدمت به مردم شریف ایران اسلامی عزم آن عزیزان را ایجاد کردند تا در فضایی جزم اندیشانه و امیدوارانه تر به انجام وظایف محوله بپردازند و با انگیزه ای مضاعف در خط مقدم خدمت رسانی به هموطنان با صلابت بیشتری گام بردارند. بی شک هرگونه ارتقای کمی و کیفی در خدمات امداد و نجات مرهون حمایت های همدلانه جناب عالی از جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و توجه ویژه به آسایش هموطنان در مواقع بروز بلایا و اهتمام همیشگی به تامین تدارکات خواهد بود. به این جمعیت

ضمن قدردانی از دستور ویژه حضرتعالی برای رفع مشکلات کاری و معیشتی امدادگران و امدادگران، امید است با استفاده از درب یگان، عنایت مقام معظم رهبری و توجه به دستورات مقام معظم رهبری در راستای اهداف. نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مفتخر است در دولتی مردمی و خدمتگزار به مسئولیت ها و وظایف محوله از سوی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در جهت جلب رضایت دل هموطنان عزیز عمل کند. .

انتهای پیام/