حوادث

مرگ کودک ۲ ساله در پی سوراخ کردن لاستیک‌های آمبولانس

رئیس مرکز اورژانس تهران از مرگ پسر دوساله ای بر اثر مجروح شدن عده ای در آمبولانس اورژانس خبر داد.

دکتر یحیی صالح طبری در گفت وگو با گیلونا وی در این خصوص اظهار داشت: حوالی ساعت 14:42 دیروز (سه شنبه 15 خردادماه) طی تماس تلفنی با اورژانس 115 تهران گزارش ایست قلبی تنفسی دختر بچه ای دو ساله به این موضوع اعلام شد.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از اعلام این مورد، تکنسین های اورژانس در کمترین زمان ممکن در محل سقوط هواپیما در خیابان شهید بهشتی حاضر شدند.

مدیر اورژانس تهران گفت: با توجه به شرایط تردد در این جاده و نبود پارکینگ مناسب برای این دختر، نیروهای اورژانس تهران مجبور شدند آمبولانس را در خط ویژه پارک کنند تا جان بیمار با رعایت اصول و رعایت نکات ایمنی حفظ شود. ایمنی ترافیک سایر وسایل نقلیه

وی ادامه داد: تکنسین های اورژانس باید سریعاً به آدرس کودک مبتلا به بیماری سخت مراجعه کرده و بلافاصله وظیفه ذاتی خود را که نجات جان یک انسان و شروع احیای قلبی ریوی است، آغاز کنند.

صالح طبری گفت: عملیات احیا با موفقیت انجام شد و حال کودک رو به بهبود است اما زمانی که نیروهای اورژانس پس از انجام عملیات احیا قصد انتقال بیمار را به آمبولانس داشتند متوجه شدند دو چرخه آمبولانس توسط فرد ناشناس و وزش باد آسیب دیده است. دمیده شده. ” پاک کن خالی است

وی گفت: نیروهای اورژانس با مشاهده این وضعیت درخواست حضور یک آمبولانس دیگر برای انتقال بیمار را دارند که آمبولانس دوم در محل حاضر شد اما متأسفانه طولانی شدن مراحل انتقال به دلیل تصادف باعث وخامت جدید کودک شد. و از دست دادن زندگی».

به گفته وی دفتر حقوقی مرکز اورژانس تهران در حال پیگیری پرونده این کودک در مراجع قضایی است.

انتهای پیام/