حوادث

هیچ یک از مصدومان تصادف اتوبوس حامل سربازمعلمان فوت نشده اند

گیلونا / یزد رئیس اورژانس استان یزد وضعیت قربانیان این حادثه خونین را با یدک کشیدن اتوبوس مقابل ایستگاه خدمات دهشیر در استان مطلوب اعلام کرد و گفت: هیچ یک از مصدومان فوت نکردند.

دکتر احمد دهقان در گفت وگو با گیلونا گفت: شرایط عمومی مجروحان بهتر است و هیچ یک از زخمی ها فوت نکرده اند.

وی افزود: چهار مسافر و دستیار راننده اتوبوس فوق در این حادثه جان خود را از دست دادند و هم راننده کامیون و هم اتوبوس زنده هستند.

به دنبال این حادثه و پیام رئیس قوه قضاییه در خصوص لزوم پیگیری این حادثه ، رئیس دادگاه عالی استان یزد از مالباختگان اتوبوس حامل سرباز دیدار کرد. در این بازدید که دادستان کل و مرکز انقلاب استان ، دادستان نظامی استان ، بازرس کل استان یزد ، مدیرکل دادگاه عمومی و انقلاب یزد و مدیرکل پزشکی قانونی حضور داشتند پزشکی ، وضعیت جسمی قربانیان را ارزیابی کرد. روند درمان و اقدامات انجام شده است.

رئیس دادگستری دادگستری استان خواستار پیگیری علل و عوامل حادثه شد و دادستان کل استان و انقلاب یزد ، به عنوان دادستان ، برای پیگیری این حادثه منصوب شد.

با دستور رئیس دیوان عالی کشور استان یزد ، مقرر شد مدیر کل پزشکی قانونی بایستی پرونده های پزشکی را بررسی کرده و مجروحان را در اسرع وقت معاینه و نوع و میزان جراحات وارده در بیمارستان را در بیمارستان تعیین کند. برای سرعت بخشیدن به آزمون.

به دنبال تحویل اجساد حادثه ، تصمیم بر این شد که پزشکان در اسرع وقت اجساد را معاینه و به بازماندگان تحویل دهند.

غلامعلی دهشیری ، رئیس دادگستری استان یزد ، بررسی علت یا علل این حادثه را برجسته دانست و گفت: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تفت ، محل حادثه ، باید بلافاصله پیگیری و با کارشناس رسمی تماس بگیرد برای بررسی علت یا علل حادثه

در این حادثه روز پنجشنبه در دهشیر یزد ، یک دستگاه اتوبوس حامل 39 مسافر از جمله ده ها معلم سرباز که از استان سیستان و بلوچستان به شیراز سفر می کردند ، در مقابل ایستگاه خدمات دهشیر دچار نقص فنی شد و در مسیر پیش رو با تریلی برخورد کرد. خط کرد.

انتهای پیام