حوادث

پاسخ هلال احمر به ادعاها در مورد تابعیت و درخواست تابعیت برخی از مدیران این جمعیت

هلال احمر کشورمان با صدور بیانیه ای در حاشیه و شایعات مربوط به تابعیت و درخواست شهروندی مدیران اجرایی این شرکت در برخی از کشورها واکنش نشان داد.

به گزارش گیلونا ، در اعلامیه هلال احمر با امضای روح الله استوک مدیرکل روابط عمومی و روابط عمومی این شرکت آمده است: هلال احمر به منظور کاهش رنج های انسانی در 14 نقطه جهان دارای مراکز بهداشتی است که مسئولین جمعیت در همه دوره ها ، طبق اصول حاکم بر برخی از این مراکز ، به عنوان مدیرعامل یا عضو شورا شناخته می شوند و برای بازدید و انجام امور مالی و اداری به این مراکز سفر کرده اند.

بنابراین ، به دنبال اعلام قبلی ، لازم به ذکر است که هیچ یک از کارکنان ارشد دولتی تابعیت کشورهای دیگر را ندارند و تا کنون برای تابعیت در خارج از کشور درخواست نکرده اند. علاوه بر این ، خواسته های نظارت و امنیت در همه رده ها و در امور اداری و مدیریتی مردم کاملاً اشرافی است و رسانه ها در صورت هرگونه ابهام در موارد فوق می توانند بررسی های لازم را از نهادهای نظارتی دریافت کنند.

“در پایان این اطلاعیه ، خطاب به رسانه های شایعه ساز مطرح شد که البته در صورت ادامه انتشار اخبار دروغین در مورد آن ، دستگاه قضایی پیگیری می کند.”

انتهای پیام