علمی و پزشکی

آتش‌بازی گوشی نوبیا در تست باتری

گوشی پرچمدار نوبیا Z60 اولترا در آزمایش عمر باتری با ۳۰ ساعت مکالمه، ۱۳ ساعت مرور وب، نزدیک به ۲۱ ساعت پخش ویدیو و حدود ۱۱ ساعت بازی توانست به‌طور میانگین ۱۶ ساعت شارژدهی داشته باشد.

نتایج نشان می‌دهد که شارژدهی گوشی زد تی ای مدل Z60 اولترا به‌خصوص در بخش گیمینگ چشمگیر است و پس از گوشی رد مجیک ۹ پرو با باتری ۶٬۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی، بهترین شارژدهی را بین رقبایش از جمله گوشی وان پلاس مدل وان پلاس ۱۲ و گوشی ویوو مدل X100 پرو دارد.

نوبیا Z60 اولترا در مرور وب نیز خوب عمل کرد. شارژدهی گوشی بیشتر از ویوو ایکس ۱۰۰ پرو و گوشی اوپو مدل فایند ایکس ۷ اولترا است، اما از وان پلاس ۱۲ با ۱۴ ساعت و ۳۹ دقیقه شارژدهی عقب می‌ماند.

نوبیا Z60 اولترا به‌لطف باتری ۶٬۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی خود عملکرد کم‌نظیری در تست‌های مختلف از خود به نمایش گذاشت و مسلماً بهترین گوشی ZTE با پشتیبانی از شارژ ۸۰ واتی و باتری پرظرفیت در دسته‌ی بهترین گوشی ها با عمر باتری بالا قرار می‌گیرد و انتخاب جذابی برای کاربرانی است که به عمر باتری اهمیت زیادی می‌دهند؛ البته در صورتی که با قیمت گوشی کنار بیایند.

۵۸۵۸

تیم خبری مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، هدفم این است که متونی را ارائه دهم که علاقه شما را به علم پزشکی تحریک کند و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهم.