علمی و پزشکی

زد فلیپ ۶ با دو تغییر مهم به دست طرفداران می‌رسد!/ عکس

به گزارش خبرگزاری گیلونا و بر اساس گزارش زومیت سامسونگ پس از معرفی سری گلکسی S24، تمام تمرکز خود را روی گوشی‌های تاشدنی گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ معطوف کرده است؛ گوشی‌هایی که تاکنون شایعات زیادی از آن‌ها شنیده‌ایم.

طبق ادعای یکی از افشاگران، گلکسی زد فلیپ ۶ در دو مدل با تراشه‌ی اگزینوس و اسنپدراگون عرضه خواهد شد. درصورت صحت اطلاعات، این اولین‌باری خواهد بود که تراشه‌ی اگزینوس در گوشی‌های سری گلکسی Z استفاده می‌شود.

زد فلیپ ۶ با دو تغییر مهم به دست طرفداران می‌رسد!/ عکس

گلکسی زد فلیپ ۶ با رم ۸ گیگابایتی و در برخی مناطق با رم ۱۲ گیگابایتی دردسترس قرار می‌گیرد و صفحه‌نمایش خارجی آن نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز خواهد داشت. فضای ذخیره‌سازی مانند گلکسی زد فلیپ ۵ به ظرفیت ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی محدود خواهد بود.

گوشی سامسونگ مدل گلکسی زد فلیپ ۶ احتمالاً به باتری ۴٬۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی مجهز می‌شود. این گوشی بی‌شک سیستم‌عامل اندروید ۱۴ و رابط کاربری One UI 6.1 را اجرا خواهد کرد. مشخص نیست تغییرات یادشده چه تأثیری روی قیمت گوشی خواهد گذاشت.

۲۲۷۲۲۷

تیم خبری مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، هدفم این است که متونی را ارائه دهم که علاقه شما را به علم پزشکی تحریک کند و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهم.