علمی و پزشکی

نخستین مرکز مراقبت دیابت و پلاسما درمانی البرز آغاز به کار کرد

گیلونا/البرز با حضور محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی روز دوشنبه ۱۱ دی ماه ۱۴۰۲ در آیینی نخستین مرکز مراقبت دیابت و پلاسما درمانی البرز در مجتمع آموزشی درمانی امام علی (ع) کرج آغاز به کار کرد.

به گزارش گیلونا، دکتر شهرام صیادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز در این مراسم گفت: با توجه به ضرورت توسعه فناوری‌های نوین در درمان بیماری‌ها و بهبود کیفیت زندگی بیماران، دانشگاه علوم پزشکی البرز با همکاری سازمان انرژی اتمی اقدام به راه اندازی این مرکز کرده است.

وی بیان کرد: راه اندازی این مرکز با استفاده از فناوری های نوین نقش موثری در بهبود و درمان زخم های دیابتی و کنترل این بیماری دارد.

دکتر صیادی گفت: در این مرکز بیماران دیابتی به صورت سرپایی خدمات لازم را در زمینه های داخلی، عفونی، فوق غدد و تنظیم کننده قند خون ، جراحی و تغذیه دریافت خواهند کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز اظهار کرد: یکی از بخش های مهم این مرکز واحد پلاسما درمانی است که برای درمان زخم های دیابتی با استفاده از پلاسما راه اندازی شده است.

انتهای پیام

تیم خبری مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، هدفم این است که متونی را ارائه دهم که علاقه شما را به علم پزشکی تحریک کند و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهم.