عمومیکسب و کار ایرانی

آموزش حضوری سئو

سلام، خیلی خوش امدی! ما در دانشگاه علم و صنعت ایران اقدام به برگزاری دوره آموزش سئوی آن پیج با دو عنوان آموزش جامع سئو و آموزش پیشرفته سئو کرده ایم که در ادامه مطلب بیشتر با این 2 مورد آشنا خواهید شد، در این لحظه شما می توانید به صورت مجازی از هر 2 دوره جامع و پیشرفته آموزش انلاین سئو که با کیفیت عالی رکورد شده است دیدن فرمایید. البته می توانید به صورت ماهیانه در کارگاه اموزش سئو ما به صورت حضوری و عملی شرکت فرمایید که بسیار هدفمند و عالی می باشد. البته پیشنهاد میگردد ابتدا دوره های مجازی را مشاهده نموده و سپس در کارگاه های عملی و پروژه محور سئو شرکت فرمایید.

راستی هر دو دوره ما دارای پشتیبانی رایگان یکساله می باشد و تفاوتی نمیکند از cms وردپرس استفاده  می کنید و به دنبال خرید آموزش سئوی آف پیج  هستید یا خیر، شما در پکیج اموزش سئو این تخصص را برای هر نوع وب سایتی توسط 11 نفر مدرس سئو فرا میگیرید ( در این دوره پیشرفته سئو و کامل سعی کردیم هر بخش از سئو را توسط یکی از اساتید و مدرسین مرتبط به آن بخش ارائه کنیم تا بهترین کیفیت و سطح را برای شما به ارمغان بیاوریم ) و در صورت نیاز در دوره های مربوطه شرکت نمایید.

تمام سر فصل های دوره های جامع و پیشرفته سئو در ادامه درج شده است. دوره جامع به مدت 22 ساعت و دوره پیشرفته به مدت 60 ساعت ویدیو به همراه آپدیت رایگان عرضه می گردد.

نکته بسیار مهم: با تهیه دوره پیشرفته سئو همراه با پشتیبانی رایگان، دوره جامع را رایگان دریافت نمایید + اپدیت های رایگان به همراه سمینار و رویدادهای حضوری و انلاین رایگان + 50 درصد تخفیف برای تمام کارگاه های عملی و حضوری پروژه محور سئو !

دوره اموزش سئو

اموزش انلاین سئو

در این صفحه شما با 2 دوره انلاین خرید آموزش جامع سئو و آموزش انلاین سئو پیشرفته + کارگاه عملی سئو فقط به صورت حضوری آشنا می شود.  (تمام دوره آموزشی سئو های موجود از سمت بنده و اساتید مدرس بر اساس اصول اموزش عملی سئو و همچنین ماه عسل چندین سال تجربه و  کارکردن بر روی سئو انواع سایت های فروشگاهی، شرکتی، پزشکی، خدماتی و…. می باشد و هدف ما انتقال تجربیات مفید به یکدیگر است تا گامی بلند در راستای بهبود این اکوسیستم برداریم.  همچنین باید نظر داشته باشید که گوگل همواره در حال بروزرسانی بوده و میبایست خود را با آپدیت ها وفق داده و موازی با آن پیش ببرید و پکیج های آموزش سئو مبتدی و پیشرفته هر متخصصی در بلند مدت میتواند نیازمند آپدیت و یا اصلاح باشد بنابر این لازم است تا همواره خود را بروز نگه دارید و هیچ منبع آموزشی و پکیجی را منبع اصلی و همیشگی خود قرار ندهید. ما هم در کنار شماییم تا در صورت مشاهده تغییرات اساسی آپدیت های جدید را به دوره ها به صورت رایگان اضافه نماییم. )

دوره اموزش سئو پیشرفته علم و صنعت

  1. کلیات جلسه 0 : مقدمات اصلی سئو + چالش ها + اصول و نکات مهم قرارداد نویسی + اصطلاحات مهم سئو و
  2. کلیات جلسه اول :آموزش تخصصی سئو تکنیکال
  3. کلیات جلسه دوم :آموزش تخصصی بهینه سازی سرعت لود با معیار های جی تی متریکس و پیچ اسپید اینسایت
  4. کلیات جلسه سوم : آموزش تخصصی کیورد ریسرچ + کیورد تارگتینگ
  5. کلیات جلسه چهارم : آموزش تخصصی سئو داخلی
  6. کلیات جلسه پنجم : آموزش تخصصی سئو خارجی
  7. کلیات جلسه ششم : آموزش طراحی استراتژی و نقشه لینک سازی + گوگل دیتا استادیو + آموزش کامل moz, ahrefs
  8. کلیات جلسه هفتم : آموزش پیشرفته semrush و اسکریمینگ فراگ
  9. کلیات جلسه هشتم : معرفی تکنیک های جدید و نوین لینک سازی و ریپورتاژ ها در سال 2022
  10. کلیات جلسه نهم: :آموزش کاربردی گوگل آنالیتیکس مناسب گزارش گیری و جمع آوری دیتا متخصصین سئو

دوره آموزش سئو جامع نیز دارای سرفصل های زیر می باشد که میتوانید به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

ویدیو بخشی از دوره آموزش جامع سئو 1400

درباره کلاس آموزش سئو

امروزه بهینه‌سازی سایت‌ها ارتباط مستقیمی با افزایش درآمد کسب و کارهای اینترنتی دارند؛ بدیهی است که تمام وب سایت‌ها نیازمند به یک متخصص سئو حرفه‌ای می‌باشند که به بهترین نحو ممکن صفحات سایت را سئو کند. در همین راستا تمامی افراد به راحتی می‌توانند با شرکت در دوره آموزش حضوری سئو، جدیدترین تکنیک‌ها و ترفندهای بهینه سازی سایت را یاد بگیرند و مسیر آموزش سئو را به بهترین نحو ممکن طی نمایند.

دوره آموزش سئو حضوری دی ام روم با تدریس عماد چابک یکی از بهترین و مطمئن‌ترین روش‌های یادگیری سئو می‌باشد که به صورت کاملا حضوری در تهران برگزار خواهد شد. دانشجویان دوره‌ی آموزش سئو حضوری در تهران تمام مهارت‌های لازم  برای انجام خدمات سئو سایت را به طور تخصصی یاد خواهند گرفت و به سرعت در مسیر تبدیل شدن به یک مخصص سئو حرفه‌ای قرار خواهند گرفت.

کلاس دوره آموزش سئو حضوری در چه روزهایی برگزار می‌شود؟

کلاس های آموزش SEO حضوری در روزهای پایانی هفته یعنی پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود. دلیل برگزاری این کلاس‌ها در پایان هفته به این دلیل است که برخی از دانشجویان دوره ممکن است شاغل باشند و یا به هردلیلی نتوانند در طول هفته در کلاس‌های آموزشی حضور پیدا کنند.

از سوی دیگر برخی از دانشجویان از شهرهایی به جز تهران در کلاس‌ها حضور پیدا می‌کنند. برای راحتی رفت و آمد این دانشجویان، تصمیم گرفتیم که این کلاس‌ها در روزهای پایانی هفته برگزار شود و در طول هفته دانشجویان با مرور و پیاده‌سازی مطالب و آموزش‌های ارائه شده، مشکلات و چالش‌های خود را پیدا و برای رفع آنها اقدام نمایید. البته می‌توانند مشکلات خود را از طریق پشتیبانی با استاد در میان بگذارند و یا در جلسه بعدی با دیگر دانشجویان مطرح نمایند.

شرکت در آموزش حضوری سئو

شما می‌توانید برای شرکت در آموزش سئو حضوری فرم اطلاعات خود را تکمیل و برای ما ارسال نمایید و یا اگر به هر دلیلی برای شرکت در آموزش، مانعی بر سر راه خود می‌بینید، می‌توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا مشاوران خبره دی ام روم با شما تماس و راهنمایی لازم را انجام دهند.

توجه کنید که نباید بدون تکمیل یکی از دو فرم از اینجا خارج شوید، چرا که آینده شما بیش از این مسائل اهمیت دارد که بی‌اهمیت از کنار آن عبور کنید.

آیا می‌توانم هزینه شرکت در آموزش حضوری سئو را به صورت اقساط پرداخت کنم؟

آکادمی دی ام روم با مراتبی که در پیش گرفته است، توانسته است که شرایط فعالیت و آموزش دانشجویان زیادی را مهیا سازد. در این راستا شما می‌توانید با صحبت و هماهنگی با پشتیبانی، هزینه شرکت در کلاس حضوری SEO را در دو قسط پرداخت نمایید.

دوره حضوری سئو چیست؟

آکادمی دی ام روم در راستای تربیت نیروی متخصص که بتوانند مقدمات رشد کسب و کارها را فراهم آوردند، در کنار دوره جامع سئو آنلاین اقدام به راه اندازی دوره‌‌های آموزش سئو سایت به صورت حضوری نمود.

دوره جامع سئو دی ام روم در مدت زمان 100 ساعت ضبط شده و در اختیار دانشجویان متقاضی قرار داده است. از سوی دیگر آکادمی دی ام روم برای برخی از دانشجویان و یا صاحبان کسب و کار نمی‌توانند ارتباط خوبی با آموزش آنلاین برقرار کنند، اقدام به راه‌اندازی آموزش سئو حضوری به صورت حضوری در تهران کرده است.

وره سئو

لطفا جهت ثبت نام فرم زیر را پر نمایید تا همکاران بنده با شما تماس برقرار نمایند.