عمومی

امکانات برف روبی بانه در حد یک شهرستان نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، انور طاهایی عصر شنبه در نشست مدیریت بحران شهرستان بانه اظهار داشت: راهداری بانه اداره حمل و نقل جاده ای 2 دستگاه. لدزر، چهار شارژر، سه دستگاه انتخابگر, پنج دستگاه نمک ا مکانیزه و کامیون های معمولی و 2 تیغه برفی یاقوت سرخ آیا او آن را دریافت کرده است.

وی افزود: تمامی دستگاه ها و ماشین آلات این مجموعه مخصوص برف است یاقوت سرخ و نظافت خیابان های تعمیر شده و مجهز ا.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بانه گفت: تنها 150 میلیون تومان برای پیمانکار برف یاقوت سرخ با اعطای این اعتبار فقط می توانیم با تراکتورداران قرارداد ببندیم.

طاهایی افزود: در محور بانه- ا، محور بانه – سردشت ، بانه – مریوان و گردنه خان کلیه ماشین آلات برف روبی یاقوت سرخ با مشخصات راننده و شماره تماس توزیع شده است.

معاون هماهنگی و امور عمرانی فرمانداری بانه نیز در این جلسه اظهار داشت: انتظار داریم تمامی ارگان ها و دستگاه های ذیربط حداکثر همکاری را با ستاد مدیریت بحران داشته باشند و از حداقل امکانات موجود بیشترین بهره را ببرند.

خالد عزیززاده افزود: در صورت نیاز شهرداری های تابعه با راهداری، حمل ونقل جاده ای و شهرداری ها آمادگی لازم برای برف را داشته باشند. یاقوت سرخ داشتن معابر و جاده و ذخیره شن و نمک.

وی تاکید کرد: دستگاه های مربوطه باید آمادگی لازم را برای جلوگیری از بروز بحران داشته باشند زیرا با توجه به پیش بینی هواشناسی، بارش برف و باران شدید و احتمال وقوع حوادث و سوانح و آب گرفتگی مراحل وجود دارد.

عزیززاده ادامه داد: با توجه به حداقل امکاناتی که در اختیار مدیران شهرداری قرار دارد، مدیریت بحران های احتمالی گاهی با مشکل مواجه می شود و در سال های گذشته تلاش شده تا با اقدامات انجام شده، بحران ها به نحو احسن مدیریت شود.