عمومیکسب و کار ایرانی

انواع رژلب

امروزه می‌بینیم که با پیشرفت در زمینه‌های مختلف، حوزه تولید محصولات آرایشی هم پیشرفت کرده است. تنوع بیشتر محصولات، تولید محصولات مناسب برای پوست‌های حساس و دارای شرایط خاص و… همگی باعث شدند تا تمامی افراد بدون هیچ محدودتی بتوانند لوازم مناسب و مورد علاقه خود را پیدا کنند. با توجه به این شرایط؛ ما تصمیم گرفتیم تا در ادامه این مقاله نکات مفید و کاربردی در مورد انواع رژلب را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، حتماً تا انتها با ما همراه باشید.

انواع رژ لب

در ساختار این نوع کرم روز لاکچری کوین از و روغن‌های مختلف و همچنین رنگ استفاده می‌شود. ساختار ظاهری آن به این شکل است که ماده اصلی آن به شکل استوانه‌ای داخل یک پوکه فلزی یا پلاستیکی قرار گرفته و با چرخش از آن خارج می‌شود و بعد از استفاده به وسیله همان چرخش به محل خود باز می‌گردد. استفاده از موم در ساختار این رژ، باعث حفظ رطوبت لبهای شما شده و از خشکی آن جلوگیری می‌کند. نکته جالب دیگری که می‌توان در این بخش به آن اشاره کرد، تنوع بسیار بی شمار رنگ‌های جامد است. از دیگر انواع رژلب می‌توان به جدیدترین نوع یعنی رژلب‌های مایع اشاره کرد. این رژها ساختاری مایع دارند و ماندگاری‌شان بر روی لب بسیار بیشتر از سایر مدل‌هاست. استفاده از این محصول باعث ایجاد یک بافت مخملی بر روی لب‌های شما خواهد شد.

اگر شما هم جزء افرادی هستید که دوست دارند لب‌هایشان با رژ ظاهر طبیعی‌تری داشته باشد و در عین حال براق و درخشنده باشد، این مدل پیشنهاد می‌شود. به دلیل مایع بودن ساختار این مدل از انواع رژ لب، جزو محصولات جدید دسته بندی می‌شوند. با اینکه در ساختار آنها رنگ وجود دارد اما بعد از استفاده پایه لب‌هایتان دیده می‌شود. از این محصول  می‌توان به جای نیز استفاده کرد. رژ لب شفاف از دیگر انواع رژلب می توان به رژهای شفاف اشاره کرد. این نوع رژلب هر رنگی که داشته باشد بعد از استفاده و روی لب بی رنگ خواهد بود و تنها یک سایه بر جای خواهد گذاشت. به دلیل ساختار منحصر به فردی که دارد، باعث شادابی لبهای شما شده و همین موضوع باعث می‌شود تا به یک جایگزین مناسب برای انواع تبدیل شود.

رژ مدادی یکی دیگر از انواع رژلب، رژهای مدادی هستند که ماندگاری بالایی داشته و چربی زیادی ندارند. این مدادها به دلیل ابعاد منحصر به فردی که دارند باید حتماً با تراشه‌های مخصوص تراشیده شود. رژهای ماژیکی این نوع از انواع رژلب بافت سبکی داشته و معمولاً در اطراف لب پخش نمی‌شود. نکته‌ای که باید در این زمینه به آن توجه کنید این است که این نوع رژها خاصیت آبرسانی نداشته و به همین دلیل برای افراد با پوست و لب‌های خشک مناسب نمی‌باشد.

رژهای پالتی همانطور که قبلاً هم در این مورد صحبت کردیم؛ رژهای پالتی برای استفاده روزانه مناسب نیستند و بیشتر توسط ‌ها در سالن‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. برق لب یکی دیگر از لوازم آرایش که می‌توان آن را جزو انواع رژلب قرار داد، ‌ها می‌باشند. این محصول هیچ گونه رنگی ندارد و صرفاً باعث براق شدن لب‌ها می‌شود. همچنین بیشتر در فصل‌های گرم سال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تینت و لاک لب تینت ماندگاری بسیار بالایی دارد و ساختار آن شبیه به رژهای مایع است. این محصول ظاهر بسیار طبیعی روی لب‌های شما ایجاد می‌کند و در کنار سادگی، جذابیت بی نظیر برایرژ لب‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام بسته به نوع آرایش و تیپ و استایلی خاص انتخاب می‌شوند. مثلا رژلب‌های محبوب جامد پیچی معمولا برای استفاده روزانه بسیار مناسب هستند و ماندگاری به نسبت خوبی هم دارند. برای آشنایی با انواع مدل‌های رژلب و رنگ رژ لب مناسب برای پوست شما با تیجور همراه باشید.  

شما می‌سازد. ممنون از این که تا انتهای این مقاله همراه مجله فروشگاه خاتون بودید. امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و مطالب گفته شده در آن برای شما مفید، کاربردی و سودمند بوده باشند. همچنین شما عزیزان در صورت تمایل به مطالعه مطالب مشابه، می‌توانید از لینک‌هایی که در ادامه در اختیارتان قرار می‌گیرند، استفاده کنید:

امروزه می‌بینیم که با پیشرفت در زمینه‌های مختلف، حوزه تولید محصولات آرایشی هم پیشرفت کرده است. تنوع بیشتر محصولات، تولید محصولات مناسب برای پوست‌های حساس و دارای شرایط خاص و… همگی باعث شدند تا تمامی افراد بدون هیچ محدودتی بتوانند لوازم مناسب و مورد علاقه خود را پیدا کنند. با توجه به این شرایط؛ ما تصمیم گرفتیم تا در ادامه این مقاله نکات مفید و کاربردی در مورد پنکیک لاکچری کوین را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، حتماً تا انتها با ما همراه باشید.

انواع رژ لب رژ لب جامد در ساختار این نوع رژ از موم و روغن‌های مختلف و همچنین رنگ استفاده می‌شود. ساختار ظاهری آن به این شکل است که ماده اصلی آن به شکل استوانه‌ای داخل یک پوکه فلزی یا پلاستیکی قرار گرفته و با چرخش از آن خارج می‌شود و بعد از استفاده به وسیله همان چرخش به محل خود باز می‌گردد. استفاده از موم در ساختار این رژ، باعث حفظ رطوبت لبهای شما شده و از خشکی آن جلوگیری می‌کند. نکته جالب دیگری که می‌توان در این بخش به آن اشاره کرد، تنوع بسیار بی شمار رنگ‌های رژ لب جامد است

رژ لب مایع لاکچری کوین از دیگر انواع رژلب می‌توان به جدیدترین نوع یعنی رژلب‌های مایع اشاره کرد. این رژها ساختاری مایع دارند و ماندگاری‌شان بر روی لب بسیار بیشتر از سایر مدل‌هاست. استفاده از این محصول باعث ایجاد یک بافت مخملی بر روی لب‌های شما خواهد شد. مواقعی که شما دوست ندارید رژ لبتان پاک شده و نیاز به ترمیم داشته باشد، می‌توانید با خیال راحت از این نوع رژ استفاده کنید. رژ لب مایع براق

اگر شما هم جزء افرادی هستید که دوست دارند لب‌هایشان با رژ ظاهر طبیعی‌تری داشته باشد و در عین حال براق و درخشنده باشد، این مدل پیشنهاد می‌شود. به دلیل مایع بودن ساختار این مدل از انواع رژ لب، جزو محصولات جدید دسته بندی می‌شوند. با اینکه در ساختار آنها رنگ وجود دارد اما بعد از استفاده پایه لب‌هایتان دیده می‌شود. از این محصول  می‌توان به جای رژگونه نیز استفاده کرد. رژ لب شفاف از دیگر انواع رژلب می توان به رژهای شفاف اشاره کرد. این نوع رژلب هر رنگی که داشته باشد بعد از استفاده و روی لب بی رنگ خواهد بود و تنها یک سایه بر جای خواهد گذاشت. به دلیل ساختار منحصر به فردی که دارد، باعث شادابی لبهای شما شده و همین موضوع باعث می‌شود تا به یک جایگزین مناسب برای انواع بالم لب تبدیل شود.