عمومی

بازیکنان هراز آمل تحت فشار زیادی بودند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، بهروز عطایی عصر یکشنبه در پی پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل لبنیات هزار آمل مقابل میزبان متقابل خود ورامین، افزود: متأسفانه تیم هراز آمل در چند هفته اخیر خوب بازی نکرد. ما به طرز باورنکردنی شکست خورده ایم.”

وی ادامه داد: برای این کار فشار زیادی روی بازیکنان تیم هراز برای پیروزی در بازی خانگی بود که باید در این دیدار پیروز می شدند.

سرمربی تیم لبنیات هراز آمل با تاکید بر اینکه با همان فشارهایی که روی بازیکنان این تیم و همچنین کادر فنی ایجاد شده، میزان خطای آنها وجود دارد. در حین او گفت: «نگرانی زیادی وجود داشت التها او در تیم بود و بر کل تیم حکومت می کرد.

عطایی افزود: اما با تمرینات جدی که بعد از بازی در هفته نهم تا قبل از بازی با شهرداری ورامین انجام دادیم، در طول بازی حتی اگر مرتکب شده بودیم، کمی تسلط بیشتری نسبت به حریف داشتیم. بازی که معمولا روزها نمی سوزد.

وی تصریح کرد که تیم شهرداری ورامین نیز در این دیدار حضور دارد ا بسته ای نبود، گفت: خیلی خوشحالم که توانستیم در خانه پیروز شویم و سه امتیاز حساس این هفته را به دست آوریم و از این بابت از بازیکنانم تشکر می کنم.

به گزارش آنلاین، تیم لبنیات هراز آمل در چارچوب هفته دهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های کشور عصر یکشنبه در بازی خانگی مقابل تیم میهمان شهرداری ورامین 3 به پیروزی رسید. جدا شدن به دست آورد. شاگردان بهروز عطایی در تیم لبنیات هراز آمل با ششمین برد خود در این فصل 16 امتیازی شدند و در رده بندی چهارده تیمی این مسابقات به رده پنجم صعود کردند.