عمومیکسب و کار ایرانی

تاریخچه بوق 1011

تاریخچه تاسیس شرکت بوش آلمان و پیشرفت و توسعه صنعت خودرو سازی این کمپانییک کمپانی مهندسی و فناوری چند ملیتی است که در سال 1889 میلادی توسط رابرت بوش در اشتوتگارت آلمان تاسیس شد. و متعلق به رابرت بوش استیفونگ است. حوزه های عملیاتی این شرکت در چهار بخش تجاری گسترش یافته است.تحرک ( سخت افزار و نرم افزار)، کالای مصرفی (از جمله لوازم خانگی و ابزار قدرت)، فناوری و صنعتی ( از جمله درایو و کنترل) و انرژی و فناوری ساختمان است.

بوش به عنوان یک توسعه دهنده و تولید کننده برجسته فناوری در سراسر جهان، حداکثر کیفیت و قابلیت اطمینان را نشان می دهد به همین دلیل است که محصولات بوش اغلب فراتر از حداقل مشخصات قانونی می روند و از دوام بیشتری برخوردارند. در جنگ جهانی دوم ارتش آلمان به ماشین آلات و خودرو های بسیاری نیاز داشت و به همین دلیل فعالیت های بخش خودرو با قدرت ادامه داشت. و با وجود نوآوری های متعدد، صنعت خودرو سازی آلمان در میانه دوم دهه ی1920میلادی با بحران مواجه شد.کاهش تقاضا، شرکت بوش را به فکر وا داشت تا محصولات جدیدی را به سبد قابل عرضه ی خود اضافه کنند.

در سال 1926 میلادی، تحقیق و توسعه برای ارائه ی محصولاتی در جهت نیاز های جدید ادامه داشت. مواردی همچون خرید بوق ۱۰۱۱، دوچرخه، چراغ موتور سیکلت، شیشه پاک کن، شمع متصل به باتری را به مجموع محصولات خود اضافه کند. پس از جنگ، شرکت بوش، به صورت شرکت عمومی مسئولیت محدود با نام Robert Bosch Ac کار خود را ادامه داد که در همان ابتدا، با چالش های متعددی روبرو شد. آن ها در بازار های کشور آمریکا بودند.

History of the horn 1011

در میانه ی دهه 1900میلادی در کشورهای متعدد جهان از جمله کشورهای آفریقای جنوبی، استرالیا، آرژانتین، چین و ژاپن دفاتر شرکت خود را تاسیس کردند تا شبکه فروش آلمانی ها به تمام قاره های جهان توسعه یابد. در سال، 1913 میلادی، کسب و کار شرکت بوش در خارج از آلمان 88٪ از درآمد را به خود اختصاص می داد. این شرکت در سال 2010 میلادی فروشی معادل 5/47 میلیارد یورو داشت. که با رشدی معادل 27٪ درصد در سال، سریعترین رشد سالانه را از زمان تاسیس خود ثبت کرده است.

اولین بوق خودرو تولید شده شرکت بوش آلمان

در اوایل قرن بیستم میلادی رابرت بوش گاتلاب هانولد را استخدام کرد. هانولد به عنوان شاگرد در کارگاه بوش مشغول شد. او در سال های بعد علاوه بر توسعه طرح شمع خودرو در سیم روشنایی استارتر و بوق خودرو را نیز به خط تولید شرکت بوش اضافه کند.رابرت بوش در سال در 12 آوریل 1914میلادی درخواست ثبت بوق برقی را در آلمان ارائه داد.

در طول توسعه این شرکت می خواست که این محصول دارای برد طولانی و صدای دلپذیر باشد. بوق خودرو به محض فعال شدن نیاز به انتشار ایمنی صدا داشت و مصرف کم انرژی و طراحی جذاب از پیش نیاز های مهم بود. بوق خودرو بوش در سال 1921میلادی وارد بازار شد و تمام این اهداف را برآورده کرد. این بوق بر اساس اصل ( لوله های متوقف شده) استفاده شده و در ساختمان لوله های ارگانیک بنا شده بود. این لوله ها در قسمت بالایی بسته شده اند. بنابراین صدای کمتری نسبت به لوله های باز منتشر می کنند. در بوق خودرو ی بوش، این اصل باعث ایجاد لحن دلپذیر و بسیار مشخص شد.

فناوری بوق خودروی بوش از گذشته تا اکنون، بسیار مدرن بوده است. به عبارت دیگر از همان ابتدا بوق خودروی بوش، ویژگی های موتوری را که در جستجوی آن بودند، ارائه داده اند. مانند عملکرد قابل اعتماد، ساخت و ساز با دوام، طراحی جذاب و صدای دلپذیر. شرکت بوش طیف گسترده ای از بوق خودرو و فن فن ( دستگاه سیگنالینک را که می تواند به عنوان جایگزینی برای بوق استفاده شود) در چند ثانیه طول می کشد تا لیستی از محتوای مرتبط را که می توانید به آنها لینک دهید به شما نشان دهد. پیشنهادات به محض دریافت در اینجا نشان داده می شود.

مدل ها و انواع مختلفی برای اتومبیل، وانت، موتورسیکلت و سایر وسایل نقلیه تجاری ارائهSUV, می دهد. هنگامی که بوش درخواست ثبت اختراع خود را برای بوق خودرو ارائه داد. این شرکت می خواست که این محصول دارای لحن خاص، پاسخ سریع، دامنه گسترده، مصرف کم انرژی قابل اطمینان و شکل پذیر باشد. ایده این بود که سوت های موتور لامپ دستی و توییتر دستی را با یک بوق با دوام و خوب ساخته شده و طراحی و صدای دلپذیری جایگزین کند. و در نتیجه بوق جدید بوش، تمام اهداف مندرج در برنامه اصلی را بر آورده کرد.

تغییرات بوق خودروی بوش آلمان از ابتدا تاکنون

از صد سال پیش که شرکت آلمانی بوش بوق خودرو، را به بازار های جهانی ارائه داده تاکنون بدون تغییر مانده است. صدای بوق خودرو توسط یک غشای فعال شده الکتریکی ایجاد می شود. و در همه جهات منتشرمی شود. قیف fan fare شود.دامنه محصول گسترش یافته و شامل موجود در صدا پیشه تا یک کالیبره دقیق شود. همچنین از غشایی برای تولید صدایی فوق العاده دلپذیر ونرم استفاده می کند که برخلاف صدای تولید شده توسط بوق، از یک جهت ساطع می شود.

اکنون صدای غیر قابل باور بوق ها و فن های بوش در جاده های سراسر جهان قابل شنیدن است. طیف گسترده ای برای اتومبیل های جدید و استفاده شده و همچنین اتومبیل های یکپارچه سازی با سیستم عامل و  بوق کلاسیک بوش در مدل ها و انواع مختلفی برای تجهیزات اصلی، طراحی فردی نیاز های ویژه برای وسایل نقلیه تجاری، اتومبیل در دسترس است. امروزه بوق های خودرو بوش شامل80 قسمت برنامه هستند، طیف کاملی از دیسک های بوق و بوق های فن دار و دسته های کمپرسور حتی یک سیگنال هشدار دهنده پشتیبانی ارائه می دهد.

بسته به نوع بوق، ولتاژ آن متغییر است. بسیاری از تولید کنندگان تجهیزات اصلی امروزی- داخلی، آسیایی و اروپایی- به تجربه و تخصص شرکت بوش اعتماد دارند. و بوق های بوش را برای تولید نو آورانه مشخص است. محصولات مناسب برای علاقمندان به خودرو های کلاسیک نیز بخش کلاسیک Automobile Tradition Bosch موجود است. طراحی جدید بوق خودرو ی بوش شامل پیچ های شکاف دار و روکشی از جنس کروم دارد. که در بسیاری از مارک ها و مدل های اتومبیل در تاریخ 1950و 1960 مورد استفاده قرار گرفت. به گفته مری اوهالوران ، مدیر ارشد محصولات بوق خودروی بوش، LLC مکمل کاملی برای طیف کاملی از لوازم جایگزینی هستند. آنها سابقه طولانی در کمک به برقراری امنیت در جاده های جهان دارند. و کیفیت ساخت آن، OEM آنها، قابلیت اطمینان و صدای مشخص آنها توسط تکنسین ها و رانندگان قابل اعتماد است.

ویژگی های بوق خودرو بوش آلمان

بوق خودروی 1011 بوش آلمان که به بوق بنزی نیز معروف است صدای بسیار قوی دارد و نیاز به ریگلاژ صدا ندارد. به قطعیت می توان گفت که بوق خودروی 1011 یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین بوق های خودرو بین بوق های تولیدی شرکت بوش آلمان است. طبق نظر سنجی ها صدای دل انگیز، دوام بالا، مصرف پایین برق که سبب افزایش عمر باتری می شود، پایین بودن آمار خرابی تنها بخشی از ویژگی های بوق 1011 است. که باعث محبوبیت این بوق در بین ایرانیان است.

هنگامی که بوق می زنیم جریان برق وارد بوبین می شود و آنها را تبدیل به یک آهن ربا می کند. و با حرکت صفحه ها به سمت پایین صدا تولید می شود. برخی فروشندگان با چسباندن لوگوی این برند، شابلون یا لیزر، آرم آن را روی بوق های خودروی تقلبی و فرعی قرار می دهند. و آن را با نام بوق اصلی می فروشند. به همین منظور شرکت بوش امکانی را برای تشخیص اصالت کالا فراهم کرده است تا با ورود به سایت رسمی شرکت بوش تشخیص دهید که کالای خریداری شده شما اصل آلمان است یا نه به این صورت که شما وارد سایت رسمی شرکت بوش می شوید و با جستجوی نام قطعه عکس آن را می بینید. روش دیگر استفاده ازشماره سریال یا FD- nomber است که با جستجوی آن در سایت می توانید اطلاعات مورد نظر تان را مشاهده می کنید.

بوق خودرو بوش مدل F002H10628-8F8

وقتی صحبت از بوق خودروی می شود بوق خودروی بوش پیشگام در این صنعت است آنها آرامش، کیفیت مداوم و یکنواختی با کیفیت بالا ایجاد می کنند. شرکت بوش با معرفی دیافراگم های هارمونی رانندگان اتومبیل را قادر می سازد تا موقعیت سیگنال هشدار را بهتر تعیین کنند. پیشرفت های بعدی فناوری منجر به تولید انواع دستگاه ها، مانند بوق خودرو، هوای فشرده شده و الکترو نیوماتیک می شود.

امکانات و ویژگی های بارز این بوق شامل

  • 1-لحن آرامش بخش
  • 2-مقاوم در برابر شکستن و خوردگی
  • 3 –ساخت و ساز با کیفیت بسیار بالا
  • 4-عملکرد ثابت محکم و در عین حال انعطاف پذیر
  • 5-نصب آسان افقی یا عمودی
  • ۶-مقاومت بسیار بالا در برابر لرزش شدید

بوق خودروی بوش  مدل H3f Digital fanfare

قدرت دیجیتال با فناوری جدید کنترل شده میکروچیپ سه تا ده برابر طولانی تر از بوق های معمولی است که از طریق تماس مکانیکی کار می کند در نتیجه فرکانس نگهداری را افزایش و خرابی را کاهش می دهد. که به صورت الکترونیکی کنترل می شود، از نظر کیفیت و H3f عملکرد صدا بسیار پایدار است. و حتی بعد از دوره طولانی، نوسانات کمی در آن وجود ندارد. در مقابل بوق های مکانیکی معمولی و وابسته به وضعیت کار اجزای مکانیکی آنها بوده است. و نسبت به عوامل محیطی مانند تغییر دما، رطوبت و ولتاژ بسیار حساس هستند.بوق های الکترونیکی 30٪ انرژی کمتری نسبت به بوق های مکانیکی استفاده می کنند. یعنی فشار کمتری روی باتری و تداخل الکترو مغناطیسی کمتری دارند..

مزایا و ویژگی های این بوق شامل 

  • 1-فناوری نوآورانه میکرو چیپ برای افزایش کیفیت صدا و کاهش حساسیت صدا
  • 2- قابلیت اطمینان بالا با حداکثر 10 بار عمر بیشتر
  • 3- ویژگی ها و عملکرد پایدار صدا حتی با وجود استفاده مداوم و طولانی نوسانات محیطی
  • 4- حفاظت الکترو مغناطیسی تداخل با سایر قطعات الکتریکی خودرو و سیستم الکتریکی را به حداقل می رساند در مقایسه با بوق های مکانیکی معمولی

 فن های الکتریکی بوش

برای جلب توجه و اطمینان از ایمنی تضمین می شود بوق های فن پی الکتریکی دستگاه های سیگنالینگ هستند که بیشتر در ترافیک جاده مورد استفاده قرار می گیرند. صدای نافذ آنها باعث می شود که آنها یک انتخاب برتر باشند. آن ها بصورت جداگانه یا مجموعه ای از بوق های بوش در دسترس هستند.