عمومی

تنها ۲۰ نفر در حوادث کردستان جان باخته اند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهدی رمضانی روز یکشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استانداری کردستان در سنندج اظهار داشت: از زحمات قانع کننده و توضیحی رسانه ها تقدیر و تشکر می کنیم.

وی افزود: دشمن تلاش می کند اقشار مختلف مردم را به آشوب بکشاند و در جنگ ترکیبی به اهداف خود برسند.

رمضانی تاکید کرد: در دنیای واقعی در کردستان مشکل جدی نداشته ایم اما در دنیای مجازی و دنیای رسانه شاهد مواردی هستیم که با واقعیت استان فاصله زیادی دارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان تصریح کرد: مورد توجه نیروهای عملیاتی شهید پشت شروع کنید ما آشوبگر هستیم و نظام همیشه می خواهد بین مردم و آشوبگران فرق بگذارد.

رمضانی افزود: اگر این ماجرا بیش از 2 ماه طول بکشد به این دلیل است که نظام می ترسد در این ماجرا آسیبی به مردم وارد شود.

وی تصریح کرد: اقدام کلی نیروهای عملیاتی علیه مردم بوده و منکر برخی خطاها نیستیم.

رمضانی گفت: تقاضای آب شرب سالم و مطبوع پنج سال است که وجود دارد قسمتی از استعلامات جدی از مردم سنندج شد و ظرف یک سال این پروژه به طور کامل تکمیل و با پیشرفت 22 درصدی به بهره برداری رسید.

وی افزود: اکنون آب آشامیدنی گوارا در منازل مردم سنندج موجود است و این نگرانی عمومی برطرف شده است.

رمضانی تصریح کرد: میزان اعتبار مصوب برای استان کردستان در سفر گذشته رئیس جمهور حدود دو برابر استان های همتراز بود که نشان از احترام ویژه دولت به مردم کردستان دارد.

وی افزود: سفر دوم رئیس جمهور به کردستان ویژگی های خود را داشت چرا که توطئه های دشمن برای ناامن سازی کردستان با حضور آیت الله رئیسی خنثی شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان اعلام کرد: گشت های فضای مجازی به زودی جمع می شوند لذا انتظار می رود فعالان فضای مجازی در این خصوص شفاف سازی و تشریح کنند.

رمضانی افزود: باید تکلیف را تک تک احساس کنیم و وارد عرصه اقناع شویم.

وی تاکید کرد: متأسفانه برخی از اساتید دانشگاه ها آگاهی کافی از مسائل اجتماعی ندارند و تحت تاثیر فضای تبلیغاتی و رسانه ای دشمنان هستند. من هستم.

رمضانی در ادامه سخنان خود اعلام کرد: حدود 20 نفر در حوادث کردستان جان باختند من هستم که 10 نفر قادر به کشتن دشمن هستند و از پشت با سلاح های جنگی هدف قرار می گیرند من هستم در حالی که هیچ یک از نیروهای نظامی ما در این اغتشاشات سلاح نداشتند.

وی افزود: 25 آذر روز ضد آمریکایی و نیکسون رئیس جمهور وقت آمریکا است و متأسفانه اکنون شاهد تبلیغات دشمن برای مصادره این روز استکبارستیزی هستیم بنابراین انتظار می رود رسانه ها وارد عمل شوند. در مورد آن و فلسفه 25 آذر و روز دانشجو را برای اقشار مختلف مردم تشریح خواهد کرد.