عمومی

خط قرمز دادستانی حمایت از حقوق مردم است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام اسماعیل بلوچ زاده شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه خط قرمز دادسرا حفظ حقوق مردم است، اظهار داشت: این دادستانی در راستای حفظ حقوق مردم است. آه تو این یکی از حقوق مردم شهر است که با متخلفان برخورد جدی شود.

دادستان انقلاب شهرستان کاشمر گفت: پیشگیری از وقوع جرم یکی از اقدامات دادسرا است و باید تمام تلاش خود را برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی انجام دهیم.

وی با تاکید بر اینکه باید به جایگاهی برسیم که بسیاری از جرایم و آسیب های اجتماعی کاهش یابد، گفت: حقوق مردم و حمایت از آنها خط قرمز دادسرا است بنابراین به عنوان دادستان اجازه نمی دهیم حقوق عمومی مردم کمرنگ شود. نقض شود یا حقوق آنها زیر پا گذاشته شود.

بلوچ زاده اضافه کرد: عدم آگاهی شهروندان از قوانین دشمن آنها را به طمع می کشد و از عدم آگاهی مردم در فضای مجازی سوء استفاده می کند و از احساسات جوانان استفاده می کند و برای جامعه دردسر ایجاد می کند. قسمتی از اینها اصلی ترین برنامه هاست تا بتوانیم با ارتقای سطح آگاهی مردم گام های مثبتی در این زمینه برداریم.

دادستان انقلاب شهرستان کاشمر بر نقش مهم و تاثیرگذار رسانه ها در عرصه رهبری و رهبری جامعه تاکید کرد و تصریح کرد: امروز رسانه ها به عنوان متولی مبارزه و تلاش می کنند تا مشکلات جامعه و مطالبات مردم را به میدان بیاورند. توجه مسئولان با رصد و شناسایی مشکلات. همچنین رسانه ها با قدرتی که دارند و حضور فعال خود در جامعه می توانند با میانجیگری در موارد فساد، آنگونه که ایشان آشکار می کنند، اقداماتی را برای پیشگیری و پیشگیری از فساد انجام دهند.

وی در خصوص بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر جهاد تبیین گفت: قطعا تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب برای مردم و جوانان می تواند نقش موثری در پیشگیری و پیشگیری از وقوع بسیاری داشته باشد. آسیب می رساند.”

بلوچ زاده بیان کرد: یکی از راه هایی که می تواند در زمینه پیشگیری از وقوع جرم موثر باشد، اطلاع رسانی و آگاهی مردم نسبت به حقوق شهروندی است.

دادستان و انقلاب شهرستان کاشمر گفت: سرقت، تصادفات جاده ای و نزاع و درگیری مانند کشور است. قسمتی از سه جنایت اول در کشمیر یکسان است.

وی با تاکید بر اینکه برخورد قاطع با سارقان حرفه ای و متخصص در دستور کار قرار دارد، گفت: سرقت یکی از مصادیق جرایم اقتصادی است که ریشه اصلی سرقت های خرد اعتیاد است و به همین دلیل تشکیل گروه کار پیشگیری از سرقت صورت گرفت. در دستور کار قرار دارد. .