عمومی

سدی استاندارد در خائیز تنگستان افتتاح می‌کنیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، عبدالکریم گراوند عصر دیروز یکشنبه در جلسه گفتگوی دولت و بخش خصوصی از نماینده دشتی و تنگستان که افتتاح سد خائیز را خیانت خواند انتقاد کرد: “گاهی اوقات دوست نداشتم بروم گفتن و من همیشه سعی کردم صحبت کنم. ” من مشکلات را حل کردم و از غرفه های رسمی عبور نکردم ، اما وقتی خواندم که یکی از نمایندگان از کلمه خیانت استفاده کرده است ، وارد شدم و جواب دادم.

استاندار بوشهر با بیان اینکه خیانت توسط افرادی انجام شده که هیچ کاری نکرده و کارها را به حالت تعلیق درآورده اند ، افزود: مدیریت استانی افتخار دارد که سد 16 میلیون متر مکعبی را در کمتر از سه سال به اتمام رسانده است. از زمان انقلاب ثبت شده است. .

“آقای کرمی ، نماینده محترم ، گفت ما این سد را برای تبلیغات و بنرها باز خواهیم کرد ، در حالی که نیازی به بنر و تبلیغات نداریم ، و کسانی که می خواهند با بنرها و آنچه را که انجام داده اند به مردم رای دهند. بنرها و تبلیغات ، “گراوند گفت.

استاندار بوشهر گفت: از 10 خوابگاه ورزشكار استان 5 خوابگاه در زمان من ساخته شده است و از 171 طرح بهداشتی 160 پروژه به اتمام رسیده است و هر كسی كه به فکر بنر باشد فقط با چند بلوك عکس می گیرد.

گراوند افزود: من افتخار می کنم که در دولتی کار کردم که در برابر سخت ترین شرایط اقتصادی و تحریم ها تسلیم نشده و فراتر از توان خود کار کرده است.

وی گفت: من قداست را حفظ می کنم ، اما برخی به دنبال ژست های سیاسی و انتخاباتی هستند و آنها به دنبال تبلیغاتی هستند که حتی هزار تومان برای شهر آنها کمک نکرده است.

استاندار بوشهر گفت: شیرینی این سد برای مردم تنگستان است و جنگل های شهرستان بیشترین بهره را از این سد می برند.

وی ادامه داد: اگر باران می بارید این سد غرقاب می شد و ما مقصر نیستیم که باران نیامده است ، ما کار خود را به درستی انجام دادیم و یک سد استاندارد تحویل دادیم.

گراوند گفت: “شما از پیاده روی چند مایل و بازدید از سد امتناع كردید و ادعا كردید كه با مردم هماهنگ هستید.”

وی افزود: تاریخ قضاوت خواهد کرد و مردم بهترین قاضی هستند و آنها می دانند چه کسی کار کرده است ، این سد سند افتخار استان بوشهر خواهد بود.

گراوند افزود: سد ارغون در مدت یک سال ساخته شد و سد آخند آماده تخلیه است و مردم می دانند به چه کسانی خیانت کرد و به چه کسانی خدمت کرد و آنها دلسوز هستند.