عمومی

قیمت گوشت گوسفندی در استان سمنان ۱۶۰ هزار تومان تعیین شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

علی تشنه دل در گفت و گو با خبرنگار آنلاین، ضمن اشاره به افزایش قیمت گوشت در اوایل سال جاری، خاطرنشان کرد: گرانی گوشت ما را نگران کرده بود اما مصوب شد که قیمت گوشت ۱۵۵ هزار تومان باشد. کیلو و 160 هزار کیلوگرم گوشت گوسفند تعریف می شود.

وی افزود: در صورت فروش بیش از این قیمت گوشت در سراسر استان سمنان، متخلفان مجازات خواهند شد، بنابراین انتظار می رود همه به قیمت های مصوب پایبند باشند.

رئیس سازمان صمت استان سمنان با بیان اینکه قیمت صیفی جات در استان نیز افزایش یافته است، تاکید کرد: استانداری به جهاد کشاورزی دستور داده است که امیدواریم با این اقدامات شاهد تنظیم بازار صیفی جات باشیم.

تشنه با بیان اینکه مقالات مربوط به گوشت مرغ نیز بررسی شده است، گفت: با توجه به نوساناتی که در استان های همجوار شاهد هستیم، بیم آن می رود که مرغ از استان خارج شود، به همین دلیل جلساتی تشکیل شده و تمهیداتی برای حمایت از دام اندیشیده شده است. کسب و کار. ” ذخایر خود را افزایش دهید.

وی افزود: اقلام اساسی مورد نیاز مردم در استان ها به خوبی تامین می شود بنابراین مشکلی برای مردم ایجاد نمی شود اما از مردم می خواهیم موارد گران فروشی، کم فروشی و تخلف را به سامانه 124 اطلاع دهند.