عمومی

نامرد من هستم آقای علی مرادی یا…

شاد و خندان بود ، با همان خنده مصنوعی ، نمی دانم ، اما مست بود.

برنامه تلویزیونی و حضور علی مرادی و محسن بیرانوند را دیدم. بابک پورعلی نیز به عنوان کارشناس روی خط بود. جوابهای خوبی داد و در بعضی جاها مهربان بود اما جواب نداد. ترجیح می دهم بگویم هرکسی که می داند در وزنه برداری چه خبر است باید قضاوت کند. من از تاریخ کنار گذاشته شدم. او با مدال علی داودی مست شده بود. هی برو با ما ترسو باش! “بهداد سلیمی بود ، صالحی امیری بود ، پیمان فخری بود و … به او احترام گذاشتم ، نفس عمیقی کشیدم و چیزی نگفتم ، گفتم خوشحال است ، گفتم فکر می کنید این بار هم او موفق شد و مدالی که به دست آوردیم تلاش او بود!

چند روزی طول کشید تا به برنامه ای که دیشب پخش شد رسیدم. من خندیدم. افراد از نظر احساسی گمراه کننده صحبت می کنند. نکته جالب این است که پاسخ مردم واضح بود و عملاً طبق آماری که در همان برنامه گزارش شده بود ، مردم چندان راضی نبودند.

در این چند روز ، هرگاه خبری از وزنه برداری می شد ، کلمه ای که علی مرادی به من گفت ، همچنان مانند یک پاندول در ذهنم می چرخید: “حالا شما برای ما ترسو هستید”. شاید دهان کسی تلخ شود. محسن بیرانوند گفت: باشد که مردم از مدالی که گرفتیم خوشحال باشند. حق با شماست آقای محسن؛ اما این امکان پذیر نیست. من مانند بابک پورعلی نیستم و مانند بسیاری دیگر ، از عملکرد ضعیف شما به عنوان رئیس فدراسیون شما که به یک نفر مستقیم در چشمانش نگاه می کند و تهمت می زند ، انتقاد نمی کنم و بسیاری دیگر را نیز نقد نمی کنم. داستان سهراب و کیانوش و دیگران را نپرسید. من دو س askال می پرسم که می دانم احتمالاً پاسخی برای آنها ندارید.

سوال 1: در این لحظه سهراب مرادی ، کیانوش رستمی را کنار بگذاریم. آنها در المپیک بعدی حضور ندارند ، آیا جایگزینی برای آنها دارید؟ این علی داودی ماست. چند نفر باید وارد سیستم شوید؟ You Ate You تلاش همان مربیان خارجی را که متهم به دوپینگ کرده بودید و عملکرد وزنه برداران آنها را زیر سوال برد.

س 2ال 2: این س isال بسیار دشوار است ، اما پاسخ کوتاهی دارد ، که البته مطمئنم شما به آن گوش نخواهید داد. به ما بگویید ، هنوز چند ساله می خواهید پشت این مدال پنهان شوید؟ فقط به ما بگویید تعداد سالها کافی است.
همانطور که گفتید بگذارید مردم خوشحال باشند. من فکر می کنم شما باید به فردی مانند علی داودی اجازه دهید با مدالی که کسب کرده زندگی کند ، نه اینکه در بازی های شما گرفتار شود. اخبار زیادی در مورد انتخابات وجود دارد. آیا در آینده خبری مبنی بر راه اندازی کسب و کار برای نشستن روی صندلی ریاست جمهوری و … آقای محسن وجود دارد؟

251 251