عمومی

نگاهی گذرا به سفر رئیس سازمان بازرسی کل کشور به سیستان و بلوچستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام حسن درویشیان عصر شنبه در جمع خبرنگاران استان سیستان و بلوچستان در بندر چابهار اظهار داشت: خدا را شکر امروز کشور در قدرت کامل است تا دشمن جرات هیچ نظامی را نداشته باشد عمل.

وی افزود: یکی از رویکردهای مهم دادگستری حمایت از تولید ملی و سرمایه گذاران است که سفرهای استانی و جلسات مختلف دادگستری بر این اساس استوار است و ما تأکید ویژه ای بر این موارد داریم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور ادامه داد: به همین منظور ستاد اقتصاد مقاومتی در قوه قضائیه که ریاست آن آیت الله رئیسی است و در سایر استان ها با هدایت مدیر کل دادگستری استان و حضور سازمان بازرسی و سایر نهادهای مسئول ایجاد شد.

به نظر او؛ همکاران ما در استانها نیز موظفند موضوع حمایت از واحدهای تولیدی و تولیدی ملی را به طور جدی پیگیری کنند و با حضور مسئولان ذی صلاح مشکلات این افراد را پیگیری و حل کنند.

حجت الاسلام درویشیان تأکید کرد: لازم است مسئولان مربوط به دستگاه های مختلف در این جلسات حضور داشته باشند و در همان جلسه مشکل واحدهای تولیدی مطرح و در صورت امکان برطرف شود و ما آنها را دنبال کنیم تا به زودی از موانع تولید جلوگیری کنیم. به احتمال زیاد ثابت قدم باشید

با توجه به تأکید جدی رهبر معظم انقلاب ، یک کارگروه مشترک برای رفع موانع جهش تولید تشکیل شد

وی افزود: یکی از موضوعات جدی که ما در این جلسات دنبال می کنیم ، مسئله اصلاح و افزودن برخی از مواد و قوانینی است که می تواند در اسرع وقت مشکلات موجود را برطرف کند ، آماده است و می تواند به مجلس ارائه شود ، که امیدواریم مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور ادامه داد: همچنین از مسئولان استانی دعوت می شود که در صورت مشاهده قوانین مشابه در این کارگروه ، اسناد خود را ارائه دهند.

وی گفت: با توجه به تأکید جدی رهبر معظم انقلاب ، کارگروه مشترکی برای رفع موانع جهش تولید با حضور نمایندگان سه قوه تشکیل شد و در چند جلسه اخیر جلسات مثبتی برگزار شده است ماهها ، مسئولیت تسهیل ، تسریع و حل مشکلات اقتصادی به عهده معاون اول رئیس جمهور است.

در کشور فساد گسترده و سیستمی وجود ندارد

علاوه بر این ، حجت الاسلام حسن درویشیان در دیدار با تعدادی از سرمایه گذاران که در بندر چابهار برگزار شد ، گفت: “بازدید از واحدهای تولیدی و گوش دادن به مشکلات سرمایه گذاران یکی از موضوعاتی است که روی میز استان قرار دارد ، از جمله اولویت های مهم من و آن از دیگر مقامات سازمان بازرسی. “