عمومیکسب و کار ایرانی

10 روش برای کار کفپوش پارکت در دکوراسیون

پس از چند سال تبعید، پارکت دوباره به مد بازگشته است، اما این بار تغییری پیدا کرده است. این کفپوش هندسی که با پیچ و تاب های معاصر مانند رنگ سفید و رنگ آمیزی شده یا بلوک هایی که با الگوهای اصلی چیده شده اند، به روز شده است.

پارکت

مانند دیگر طرح‌های کف چوبی، پارکت لمینت آرتا فوق‌ العاده انعطاف‌ پذیر است، بنابراین سرمایه‌ گذاری در حال حاضر به این معنی است که کفپوشی خواهید داشت که برای چندین دهه زیبا به نظر می‌رسد. همچنین می توان آن را به راحتی تغییر داد تا با تغییر سلیقه شما در طول سال ها مطابقت داشته باشد. آن را رنگ کنید، سمباده بزنید، آن را لکه دار کنید یا فقط به آن یک لایه لاک بزنید، ماهیت همه کاره آن به این معنی است که می توانید آن را با هر سبک یا طرح رنگی سازگار کنید.

پایان را تغییر دهید

هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید پارکت باید یک روکش چوبی طبیعی داشته باشد. ماسه بزنید، لاک بزنید تا بدرخشد یا پارکت خود را مانند این اتاق خواب رنگ کنید تا یک پیچ و تاب معاصر روی این کفپوش کلاسیک داشته باشید.

جهت را تغییر دهید

وقتی این کفپوش هندسی را در یک اتاق کار می کنید، لازم نیست به الگوی کلاسیک استخوان ماهی پایبند باشید. این الگوی متقاطع، تغییرات رنگ چوب را برجسته می‌کند و علاقه به آنچه در غیر این صورت یک انتخاب نسبتاً خنثی از کفپوش خواهد بود، ایجاد می‌کند.

آن را سفید کنید

طرفداران فضای داخلی مینیمالیستی و اسکاندیناویایی می توانند پارکت خود را سفید کنند تا جلوه ای زیبا و سفید شده داشته باشند. رنگ روشن کف در این آشپزخانه آشپزخانه با پلان باز، حس طراوت و شادابی را ایجاد می‌کند، اما ویژگی چوب همچنان می‌درخشد. نحوه کار با پالت چوبی و تک رنگ Scandi را کشف کنید

آن را تیره و براق کنید

کف پارکت تیره با لاک بازتاب دهنده نور به اتاق ظاهری مردانه و مردانه می بخشد. دیوارها را با رنگ تیره تر رنگ آمیزی کنید و لوازم جانبی را با طرح های کلاسیک طراحی کنید تا به این سبک پد لیسانس بچسبانید.

کار در گرما

فضای داخلی با ابهت را می توان با یک کف پارکت سنتی آرام کرد. این کابینت های آشپزخانه تیره ممکن است در کنار کاشی یا بتن خیلی خشن به نظر برسند، اما پارکت گرم و مات آن ها را به زیبایی نرم می کند.

یک الگو انتخاب کنید

از تخیل خود استفاده کنید و یک الگوی واقعا غیر معمول برای کف پارکت خود انتخاب کنید. قطعات گرد و مستقیم متناوب در این راهرو بزرگ توجه را به خود جلب می کند و جزئیات فوق العاده ای را ارائه می دهد، بدون اینکه اتاق را تحت تأثیر قرار دهد. این هنری است که می توانید روی آن راه بروید!

یک مطالعه کلاسیک ایجاد کنید

پارکت نهایی در کف اداری خانه که با الگوی سنتی شاه ماهی چیده شده است باعث می شود وقتی پشت میز کار می کنید احساس یک حرفه ای واقعی کنید. آن را با قفسه های کتاب از کف تا سقف و مبلمان شیک و یکپارچه سازی با سیستم عامل برای حداکثر تأثیرگذاری ترکیب کنید.

ساختن در حاشیه

افزودن یک حاشیه در اطراف لبه اتاق نقطه کانونی جالبی ایجاد می کند. موتیف تیره در کف این راهرو ورودی کاملاً با در، قاب پنجره و حتی مبلمان هماهنگ شده است.

آن را به رویداد اصلی تبدیل کنید

اجازه دهید پارکت شما به عنوان ویژگی کلیدی اتاق در مرکز توجه قرار گیرد. چسبیدن به دیوارهای خنثی، میز کار کم رنگ و واحدهای خاکستری خاموش باعث شده است که کف این آشپزخانه به زیبایی به عنوان جذابیت اصلی خودنمایی کند.

آن را بیرون بگذارید

نیازی به محدود کردن پارکت در داخل خانه نیست – به همان اندازه که یک الگوی دکور است کار می کند. با گذشت زمان، چوب به آرامی توسط عناصر هوا خورده می شود و تغییرات رنگی جالب و لایه هایی از جزئیات را ایجاد می کند.