عمومیکسب و کار ایرانی

پرده شید دکوپیک بهترین کیفیت و هزینه به صرفه

قیمت نصب پرده و شید چقدر است؟

یکی از مهم ترین مواردی که در دوخت و نصب پرده مطرح می شود هزینه نصب پرده است. پیش از آن که تصمیم به خرید یا تعویض پرده های خانه بگیرید باید هزینه های انواع پرده را به دقت بررسی کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید. قیمت پرده زبرا و شید، هزینه نصب پرده و دوخت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد، پس بهتر است پیش از آن که پرده موردنظر خود را انتخاب کنید همه عوامل موثر بر هزینه نصب پرده و شید را بشناسید و در انتخاب پرده نکات موثر بر قیمت را در نظر بگیرید.

ابعاد پنجره ها بر قیمت نصب پرده و شید تاثیر دارد

یکی از مهم ترین عواملی که در قیمت نصب پرده تاثیر دارد ابعاد محلی است که می خواهید در آن جا پرده نصب کنید. بدیهی است که برای درها و پنجره هایی با ابعاد بزرگ تر و بیشتر هزینه بیشتری نیاز است. قیمت پرده با ابعاد در و پنجره ای که می خواهید برای آن پرده نصب کنید رابطه ی مستقیم دارد یعنی قیمت نصب پرده برای محل هایی با متراژ بالا که پنجره های زیادی دارند بیشتر است. طراحی برخی از ساختمان ها به شکلی است که علی رغم مساحت کم و متراژ پایین خانه، تعداد پنجره ها زیاد است و ابعاد پنجره ها نیز بزرگ است، در این صورت برای تجهیز کردن چنین خانه هایی و نصب پرده در آن ها هزینه نصب پرده افزایش می یابد.

زیاد بودن تعداد پنجره ها یکی از مزیت های خانه است و با بیشتر شدن نور، فضای خانه بسیار روشن تر می شود. معجزه ی نور در خانه را دست کم نگیرید اما مواقعی مثل تابستان نور اذیت کننده می شود، به همین دلیل نصب پرده های مناسب که علاوه بر جلوگیری از عبور نور زیبا هم باشند اهمیت بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی خانه پیدا می کند. برای پنجره های کوچک قیمت نصب پرده کمتر است چرا که پارچه ی موردنیاز و سایر مواد اولیه کمتری نیاز است و به این صورت هزینه ها کاهش می یابد. قیمت نصب پرده هایی با ابعاد بزرگ بیشتر است چرا که برای نصب آن زمان و انرژی بیشتری لازم است و دستمزد فرد نصاب افزایش می یابد.

مدل پرده و جنس آن بر هزینه نصب پرده تاثیر دارد

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در هزینه نصب پرده مدل پرده و جنس آن است. همانطور که می دانید تنوع بسیار بالایی در جنس پرده ها وجود دارد و با توجه به پارچه یا طرحی که انتخاب می کنید قیمت پرده تغییر می کند. بدیهی است که قیمت پرده های مجلل و سلطنتی نسبت به پرده های ساده بیشتر است. پیش از آنکه پرده موردنظر خود را انتخاب کنید باید انواع پرده و مواد اولیه ی مورد نیاز آن ها را بشناسید و با توجه به قیمت آن پرده مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در پرده های سلطنتی به علت استفاده از چند نوع پارچه مانند مخمل، تور، ساتن و آویزهای مختلف قیمت نصب پرده بیشتر است. قیمت مواد اولیه لازم مانند پارچه و میله های مختلف نیز تاثیر مستقیمی بر هزینه نصب پرده دارد. استفاده از پارچه های لوکس و گران هزینه های نصب پرده را افزایش می دهد پس انتخاب نوع و جنس پرده رابطه ی مستقیمی با قیمت نهایی آن دارد.

دستمزد نصاب پرده بر هزینه نصب پرده و شید تاثیر دارد

نصب پرده باید توسط نصاب ماهر انجام شود و دستمزد نصاب به هزینه های نصب پرده اضافه می گردد. نصب برخی از انواع پرده کار راحتی نیست و حتما باید توسط نصاب متخصص انجام شود. دستمزد نصاب پرده از عوامل تاثیرگذار در هزینه نصب پرده است. با توجه به تعداد افرادی که برای نصب پرده لازم است قیمت نصب پرده شید رول تعیین می شود. برای مثال برای نصب پرده هایی در ابعاد بزرگ نصب پرده باید به صورت چند نفره انجام شود و هزینه های دستمزد تیم نصاب به هزینه های کلی اضافه می شود.

هزینه ایاب و ذهاب بر قیمت نصب پرده و شید تاثیر دارد

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در هزینه های نصب پرده هزینه های ایاب و ذهاب است. اندازه گیری درها و پنجره ها و دوخت و نصب پرده به رفت و آمد و هزینه های ایاب و ذهاب نیاز دارد. با توجه به تعداد دفعاتی که شخص نصاب مجبور به رفت و آمد است هزینه نصب پرده تغییر می کند. باتوجه به موقعیت مکانی و میزان دسترسی محل سکونت هزینه های ایاب و ذهاب نصب پرده متفاوت است. بدیهی است که برای مکان هایی که دسترسی سخت تری دارند هزینه های ایاب و ذهاب افزایش می یابد.

قیمت نصب پرده زبرا نیز بیش از هر چیزی به کیفیت پرده بستگی دارد. پرده زبرا طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیاری از افراد برای اتاق های خانه یا محل کار از پرده ی زبرا استفاده می کنند. قیمت نصب پرده زبرا علاوه بر کیفیت مواد اولیه ی پارچه به عواملی همچون ابعاد پرده و دستمزد طراح و نصاب پرده نیز بستگی دارد.

پرده ی لوردراپه که مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته است که برای فضای اداری و خانه استفاده می شود. قیمت نصب لوردراپه تا حد زیادی به ابعاد پنجره ها بستگی دارد و برای اطلاع دقیق از هزینه های نصب پرده لوردراپه می توانید از افراد متخصص در این زمینه کمک بخواهید.

پرده شید

زیباسازی فضای دکوراسیون داخلی یکی از مهمترین موضوعات در مکان های ادارای و تجاری و منازل می باشد. خرید پرده شید یکی از گزینه هایی است که میتواند برای زیباسازی فضای مورد نظرتان بهترین گزینه باشد. واژه شید به معنای سایه است و با توجه به معنی آن در میابیم که از این نوع پرده به منطور ایجاد سایه استفاده میشود. در کنار این ویژگی ها و استفاده های بیشماری که از پرده شید میشود.

قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن پرده شید باعث شده که پرده شید طرفداران بسیاری در هر سلیقه ای داشته باشد. مجموعه ما پرده های شید را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تولید و عرضه میکند. شما میتوانید برای سفارش پرده شید به صورت غیر حضوری با کارشناسان با تماس حاصل فرمایید.

یکی از مشکل ترین کار در دکوراسیون هر خانه انتخاب پرده مورد نظر بر حسب سلیقه افراد میباشد که بعضا به دلیل تنوع در طرح ها و رنگ ها و همینطور تنوع در جنس پرده شید انتخاب را دشوار تر کرده است و یکی از انواع پرده هایی که توانسته بیشترین زیبایی و کیفیت جنس را در خود داشته باشد و در روند دکوراسیون منازل بسیار خود را کار آمد جلوه دهد پرده شید است.

در هر خانه پنجره های متعدی در ابعاد و به شکل های مختلفی وجود دارند که باید هر یک باید با پرده ای مناسب با ویژگی های خاص خود پوشانده شوند. که هم به لحاظ زیبایی و نما و هم از نظر کاربردی برای آن پنجره و آن محل قابل قبول باشد. درانتخاب پرده باید به مدل پنجره های خود دقت کنیم مدل پنجره خود یکی از نکات مهمی است که در انتخاب پرده موردنظر باید در نظر داشت:

ویژگی پرده شید

ـ بلندی یا کوتاهی

ـ عریض بودن یا طویل بودن پنجره

ـ نحوه باز و بسته شدن آن و چگونگی

ـ موقعیت ان در منزل و محل کار و زندگی

– رنگ پرده در تناسب با نوع دکوراسیون

– جنس پرده از عوامل مهم انتخاب پرده مناسب میباشند. در هنگام خرید باید توجه داشته باشیم که پرده های انتخاب کنیم که متناسب با سایز پنجره هایمان باشد ودر هنگام باز بسته کردن پنجره با مشکل مواجه نباشیم در غیر این صورت باید برای ایجاد تناسب پرده با چهارچوب پنجره به پرده دوزی ها ماهر مراجعه کنید.

پرده شید چیست؟

یکی از پرده های مورد علاقه خانم های خانه دار پرده ی شید میباشد که در سایز و اندازه های مختلف جهت یک دکوراسیون جذاب در منازل وهم چنین در محل کار توسط خریداران ان انتخاب میشود .همان گونه که از نامش پیداست برای ایجاد سایه به وجود آمده است.

پرده شید یک لایه ساده از پرده است که معمولا به طور کامل پنجره را می پوشاند و جنس آن به شکلی است که سایه ایجاد می کند ولی در عین حال موجب تاریکی مطلق محیط توسط پنجره ها نمی شود . شید ها در حالتی که از پرده کرکره استفاده بشود. بیشتر مورد توجه و خرید هستند.

جنس پرده شید تولیدی:

  1. متریال کتان
  2. پنبه
  3. ابریشم
  4. پلی استر ساخته شده است واز نظر رنگ و طرح دارای تنوع زیادی است. و مورد توجه خریداران و فروشندگان ان قرار گرفته است پرده های شید از لحاظ تنظیم روشنایی نور و نیز نظافت و شستشو بسیار ساده تر از دیگر پرده ها هستند بدین خاطر، پرده های شید طرفداران زیادی در بازارهای داخلی و خارجی پیدا کرده است.

پرده های شید قدمت دیرینه دارد مدل های قدیمی تر و ابتدایی این نوع از پرده ها به صورت پارچه ای دور میله های چوبی موجود در بازار هابودند که توانایی بالا و پائین رفتن را نیز داشتند. از پرده های شید مانند پوستر دیواری سه بعدی در جای جای منزل ها به خصوص در سالن پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق های خواب و آشپزخانه استفاده زیادی می کنند.

مدل پرده های شید:

ـ شید رول

ـ شید رومی

ـ شید بالونی و… تولید شده اند.

این پرده به عنوان یک پرده ی امنیتی شناخته شده است علاوه بر ظاهری پر جلوه امنیت یک مکان را حفظ می نمایند. به دلیل اینکه فوم پشت این نوع از پرده ها موجب میشود تا نور عبور نکرده و دید از بیرون به فضای داخل خانه مشکل باشد.

مزیت پرده شید تصویری چیست؟

پرده شید تصویری به سبب تنوع طرح بالا و زیبایی و کارایی که دارد جزوه پرده های منتخب می باشد واز مزیت آن می توان به امکان چاپ تصویر دلخواه مشتری  اشاره کرد. این مورد باعث شده از این پرده به عنوان یک  ابزار تبلیغاتی نیز استفاده شود و امروز با چاپ لوگو و نماد کسب کار ها بر روی این پرده علاوه بر ایجاد یک دکور جذاب و چشم نواز  از یک طرح تبلیغی نیز بهره مند می شوند. همانطور که می دانید امروزه تبلیغات حرف اول را در انواع کسب و کار ها است و استفاده از شیوه های جدید تبلیغاتی می تواند با بازده بسیار خوبی همراه باشد برای همین پیشنهاد می کنیم حتما پرده شید تصویری تبلیغاتی را مد نظر داشته باشید.

آیا امکان چاپ تصویر دلخواه روی پرده شیده تصویری وجود دارد؟

بله، علاوه بر طرح های موجود یکی دیگر از ایده ها سفارش طرح و تصویر دلخواه برای چاپ روی پرده شید تصویری است و استفاده از پرده های سفارشی  جلوه دکوراسیون را خاص  و چشم نواز می کند . معمولا در بیشتر مراکز تولید سفارش طرح دلخواه برای چاپ روی پرده صرف هزینه ای مازادی را به دنبال دارد ولی این مورد در شرکت فتودراپه بدون هیچ هزینه ی مازادی با کیفیت و ظرافت بالا چاپ می شود.

نصب پرده شید:

پرده های شید خلاف پرده های تجملاتی نصب آسان داشته و به دو صورت دستی و موتوری (با ریموت کنترل) در دو جهت بالا و پائین هدایت می شوند و به دو صورت ساده و طرح دار استفاده میشود. خانم های خانه دار از این پرده ، در کنار پرده های توری نیز استفاده میکنند و تولید کنندگان این مدل دیزاین مورد علاقه مصرف کننده را فراهم می سازند.

طبقه بندی پرده شید از نظر جنس در بازار های فروش:

  • پرده شید ( لایت , ساده)
  • پرده شید ( پشت فوم دار )

و از نظر قابلیت استفاده همان طور که گفته شد بر دو نوع میباشند

  • پرده شید دستی : پرده هایی که با زنجیر یا طناب به صورت مکانیکی قابل استفاده میباشد.
  • پرده شید برقی: پرده هایی که یا با ریموت کنترل و یا با سیستم هوشمند کنترلی قابل استفاده هستند.

فروش پرده شید :

پرده شید به دلیل تناسبات ویژه ای که دارد در خانه های مسکونی و ادارات و بعضا در بیمارستان ها بکار میرود و علاوه بر اینکه کارایی بسیار خوب در عین سادگی، زیبائی و ظرافت خاصی را به همراه دارد . و با توجه به طرح ها و رنگبدی های مختلف آن انتخاب این نوع با سهولت انجام میشود با اینکه به تنهائی یک پرده مدرن به حساب می آید، میتواند در کنار پرده های توری نیز دیزاین مورد علاقه مصرف کننده را فراهم سازد.