فرهنگ و هنر

آخر هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

اگر از علاقمندان هنرهای تجسمی هستید و می خواهید در آخر هفته از نمایشگاه های هنری دیدن کنید، در این گزارش برنامه فعالیت گالری ها و گالری های تهران در آخر هفته توضیح داده شده است.

آنها هم بودند
نمایشگاه شخصی «آنها هم بودند» ویژه نمایشگاه آثار مینا نوری در گالری احتمالی به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر (جم)، خیابان غفاری، پلاک 51، طبقه اول برپاست. . این نمایشگاه که تا 15 بهمن ماه ادامه دارد همه روزه به جز روزهای زوج از ساعت 16 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88814792

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

پوستر نمایشگاه شخصی “آنها خیلی زیاد بودند”.

رنگ روی رنگ
«رنگ به رنگ» نام نمایشگاه گروهی است که در تهران، خیابان بوسنی و هرزگوین، خیابان فرشته، بن بست پناهی، پلاک 1 گالری آوای هنر برگزار می شود. بازدید از این نمایشگاه که تا 30 دی ماه ادامه دارد همه روزه به جز چهارشنبه ها از ساعت 16 الی 19 امکان پذیر است.
شماره تلفن هماهنگی: 26208121

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

پوستر نمایشگاه جمعی “رنگ به رنگ”.

دهمین کلکسیونر
«مجموعه دهم» نام نمایشگاهی جمعی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی چون محمد احصایی، هانیبال الخاص، احمد اسفندیاری، پروانه اعتمادی و … اختصاص دارد. این نمایشگاه در نگارخانه تهران، خیابان شریعتی، زیر حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (کتاب)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پ. 6 و تا 17 ژانویه ادامه خواهد داشت. همچنین بازدیدکنندگان می توانند همه روزه از ساعت 16 تا 20 از آن بازدید کنند.
شماره تلفن هماهنگی: 22922538

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

پوستر نمایشگاه جمعی “مجموعه دهم”

بهترین حالت ممکن
نمایشگاه شخصی «بهترین حالت ممکن» به نمایشگاه آثار آرش میرهادی در گالری ولی ن. تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲.
در بخشی از بیانیه این نمایشگاه انفرادی آمده است:
«وقتی در سال هشتاد و چهار تکه‌های چوب را روی هم گذاشتم، اغلب به این فکر می‌کردم که بهترین راه برای قرار دادن این قطعات کوچک بریده‌شده و فراموش‌شده در فضا چیست؟»
این نمایشگاه انفرادی که تا ۲۶ دی ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88047698

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

پوستر نمایشگاه شخصی “بهترین های ممکن”.

خلق زمان
«خلق الساعه» نام نمایشگاه انفرادی اولدوز نبی زاده اصل است که در گالری بوان، تهران، خیابان لارستان، خیابان مطهری، خیابان عبده، پلاک ۷ برگزار می شود. این نمایشگاه که تا 5 بهمن ادامه دارد همه روزه از ساعت 15 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88803356

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

پوستر نمایشگاه شخصی “حال و هوای ساعت”

صدایی که می شنوید
نمایشگاه انفرادی «صدایی که شنیده می شود» ویژه نمایشگاه آثار پوریا پرهیزکار در تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک 8 گالری هما برپاست. ، و تا 19 ژانویه ادامه خواهد داشت، ماه نیز ادامه دارد. همچنین این نمایشگاه همه روزه از ساعت 16 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88863596

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

پوستر نمایش انفرادی “صدایی که می شنود”

فصل تاریک
«فصل تاریک» نام نمایشگاهی انفرادی است که به آثار سیما باقرزاده اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری عصر، ن. تهران، میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، 18 تا 4 بهمن ادامه دارد و همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 15 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88711553

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

پوستر نمایشگاه شخصی “فصل تاریک”.

جشن سکوت
نمایشگاه شخصی «جشن سکوت» ویژه نمایشگاه آثار پگاه رجمند در گالری اُ، ن. تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، طبقه دوم، 18 این نمایشگاه که تا 6 بهمن ادامه دارد همه روزه از ساعت 16 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88324828

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

مجموعه زمستانی
«مجموعه زمستانی» نام نمایشگاهی جمعی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی چون سروناز امتیازی، زهرا امیریگانه، مرجان سیدین و … اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری شیرین تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، پلاک 5 برپاست تا 5 بهمن ماه ادامه دارد و همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت 20 پذیرای بازدیدکنندگان است: 00.
شماره تلفن هماهنگی: 88343969

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

پوستر نمایشگاه جمعی “مجموعه زمستان”.

جیووانی و بدن
«جان و تن» نام نمایشگاهی انفرادی است که به آثار مهدی منصوری اختصاص دارد. این نمایشگاه که روز جمعه در نگارخانه گلستان، ن. تهران، خیابان دروس، خیابان کماسایی 34 همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 22541589

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

پوستر نمایشگاه شخصی “جان و بدن”

اولین نمایشگاه آثار حجمی
نمایشگاه جمعی «نخستین اکسپوی آثار حجمی» به نمایش آثار هنرمندان خیابان مظفر در گالری مؤسسه فرهنگی صبا به نشانی شهید برادران، خیابان طالقانی، خیابان ولی عصر، پلاک ۱۲۵ برگزار می‌شود. تهران و تا 30 دی ماه ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه گروهی نیز همه روزه از ساعت 16 تا 19 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 66494508

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

مانیفست نمایشگاه جمعی “اولین نمایشگاه آثار حجمی”

او بوده است
“او بوده” نام نمایشگاه گروهی است که در تهران، میدان هفتم تیر، میدان بهار، شیراز، روبروی موزه عکس شهر، پلاک 149، واحد 1، گالری مانیا برگزار می شود. جمعه (15 ژانویه) همه روزه به جز شنبه از ساعت 16 الی 20 قابل بازدید است.
شماره تلفن هماهنگی: 88815539

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

مانیفست نمایشگاه جمعی “او بود”.

جیوران
«جوهران» نام نمایشگاهی انفرادی از نقاشی های منوچهر فخاریان است که از جمعه ۲۴ دی ماه در گالری ایده تهران، خیابان کریم خان، خیابان خردمند، خیابان هجدهم، پلاک ۲۶ آغاز به کار می کند.
در بیانیه نمایشگاه شخصی آمده است: او می‌خواهد شاعر رنگ‌ها باشد و بیان می‌کند که با ترکیب رنگ‌های جوهر و ترکیب راه‌حل‌های مختلف و استفاده از تجربیات خود، به تکنیک جدیدی به نام جوهر و ویژگی‌های آن دست یافته است. استفاده از کاغذ دیواری که بافت آن زمینه متفاوتی به کار می دهد.» و با برداشتی انتزاعی از طبیعت و بهره برداری از هارمونی و ناهمگونی یا همان تضاد و هماهنگی رنگ ها، به درک جدیدی از طبیعت رسید که حاصل آن تقابل ابژه ها و ذهنیت آن از این بی نهایت.
«جوهران» از روز جمعه دایر است و علاقه مندان می توانند برای بازدید از نمایشگاه «جوهران» از جمعه 13 دی لغایت چهارشنبه 17 دی ماه همه روزه از ساعت 16 الی 21 به گالری ایده مراجعه کنند.
شماره تلفن هماهنگی: 88348720

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

پوستر نمایشگاه شخصی “جوهران”.

جایزه نقدی

نمایشگاه نقاشی جایزه مونه جمعه 24 دی ماه ساعت 16 با حضور 86 هنرمند در گالری پردیس ملت برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جمعه 15 دی ماه از ساعت 16 الی 20 و از 16 دی تا 1 بهمن همه روزه از ساعت 11 الی 19 به نشانی خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی (نیایش) از نمایشگاه «جایزه مونه» دیدن کنند. )، روبروی اتوبان کردستان، پردیس سینمایی گالری ملت، نگاتیو طبقه دوم.

آخر این هفته به چه نمایشگاه هایی برویم؟

هفتاد

«هفتاد» عنوان پروژه ای برای آتلیه هنرمندان تجسمی متولد دهه ۷۰ در ایران است. اولین نمایشگاه این پروژه به آثار «آذرخش سمیعی» اختصاص دارد و از جمعه 24 دی ماه به مدت یک هفته در نگارخانه پژوهشی شهریاران برپاست.

این گالری در خیابان قائم مقام، نرسیده به خیابان بهشتی، خیابان دهم، پلاک 1، طبقه چهارم، واحد 15 واقع شده است.
انتهای پیام/