فرهنگ و هنر

استاد رضا بابایی – گیلونا درگذشتگیلونا / قم استاد راز بابایی ، استاد برجسته و محقق ادبیات و کلام ، صبح امروز در قم به دیار باغی رفتند.

رضا بابایی ، نویسنده ، منتقد ، محقق دین و ادبیات و یکی از سردبیران برتر کشور ، ساعت 3:30 صبح امروز در اثر بیماری سرطان درگذشت.

وی نویسنده و محقق حوزه دین و ادبیات بود و در سالهای اخیر دانشجویان بسیاری در زمینه نوشتن و ویراستاری در این زمینه و در دانشگاه آموزش دیده اند. او مدتها بود که از سرطان رنج می برد و متأسفانه امروز در اثر این بیماری درگذشت.

وی در طول عمر خود بیش از 20 کتاب و بیش از 50 مقاله در زمینه های کلام ، فرهنگ ، تاریخ و ادبیات نگاشته است. از آثار وی می توان به “مولوی و قرآن” ، “مقدمه ای از الهیات حافظ” ، “بهتر است بنویسیم” ، “گریزان” ، “دین قلم” ، “کتاب دعا” ، “معجزه بیان قرآن” ، “پیش نیاز تحقیق و ذکر” علم مذهبی ، “دین و دین” ، “خدا برگزیده شد ، محمد” ، “علی رهبر مؤمن” ، “پیوند زندگی و مرگ” و “داستان خوب”.

انتهای پیام


کلیه محتوای این سایت بر اساس استخراج اخبار روز، اقدام به خبررسانی می نماید، در نتیجه مسوولیت تمامی نوشته های سایت بر عهده پایگاه های اصلی بوده و وب سایت گیلونا هیچ مسوولیتی در قبال همه محتوای سایت ندارد.