فرهنگ و هنر

اسقبال خریداران بین‌المللی از فیلم جدید فرهادی

کمپانی Memento Film ، مسئول پخش بین المللی “قهرمان” ، فروش فیلم در چندین کشور را قبل از اکران در جشنواره کن اعلام کرده است.

به گزارش گیلونا ، به نقل از صفحه نمایش ، آمازون استودیو که پیش از این حق نمایش فیلم جدید فارسی زبان اصغر فرهادی “قهرمان” را در آمریکا کسب کرده بود ، این فیلم را در کانادا نیز توزیع خواهد کرد.

خریداران بین المللی “قهرمان” ، “شرکت کینو پاوازاریس” در بالکان ، “بلغارستان فیلم چشم انداز” در بلغارستان ، “سینما موندو” در فنلاند ، “نیو ویژن” در آلمان و اتریش ، “اسپنتزوس” در یونان ، فیلم های گوتیک در لهستان ، Alambick در پرتغال ، Scanbox در اسکاندیناوی ، Contracorinte در اسپانیا ، کپی فیلم در سوئیس ، Mega Com در یوگسلاوی سابق ، High Gloss در استرالیا ، Vendetta در نیوزیلند ، Road Pictures در چین ، Beer Film در ترکیه ، Progeliad در روسیه ، کالیفرنیا فیلم ها در آمریکای لاتین ، گلدن شان در هنگ کنگ ، جین جین در کره جنوبی ، MovieCloud در تایوان ، فیلم های ایمپکت در هند و PT Falcon در اندونزی حق فیلم را خریداری کردند.

طبق اعلام قبلی Lucky Red در ایتالیا و CineArt در بلژیک ، هلند و لوکزامبورگ ، حقوق “قهرمان” نیز اعلام شده است.

Memento همچنین این فیلم را از اول دسامبر در فرانسه توزیع خواهد کرد.

“قهرمان” اولین نمایش خود را در ساعت 3:30 بعد از ظهر 13 جولای (سه شنبه 22 ژوئیه) در سالن اصلی گراند لومیر کاخ جشنواره برگزار می کند و پس از آن چهار نمایش دیگر در کن برگزار می شود.

در این فیلم امیر جدیدی ، محسن تنابنده ، فرشته صدر ارفایی ، سارینا فرهادی و گروهی دیگر از بازیگران که بیشتر آنها چهره های جدید هستند ، مقابل دوربین فرهادی رفتند و هایده صفی یاری تدوین فیلم را بر عهده دارد.

انتهای پیام