فرهنگ و هنر

اعلام زمان جدید برگزاری دوسالانه ملی نگارگری ایران

برنامه جدید یازدهمین دوسالانه ملی نقاشی ایران از سوی دبیرخانه این رویداد هنری اعلام شد.

به گزارش گیلونا به نقل از ستاد خبری یازدهمین دوسالانه ملی نقاشی ایران، بر اساس تقویم جدید زمان انتخاب اولیه آثار 28 آذرماه، تاریخ اعلام نتایج اولیه 3 آذرماه، تاریخ دریافت اصل آثار از 20 تا 24 بهمن ماه و زمان انتخاب نهایی آثار 15 اسفند می باشد و در زمان آماده سازی نمایشگاه، تنظیم و نصب آثار از 30 بهمن تا 20 اسفند و زمان اعلام نتایج نهایی شرکت کنندگان در نمایشگاه 9 مارس 1401 خواهد بود.

ضمناً تاریخ افتتاحیه نمایشگاه آثار برگزیده این رویداد هنری روز جمعه 21 اسفندماه در فرهنگستان هنر، موسسه فرهنگی هنری صبا است و مراسم اختتامیه نیز روز جمعه 4 فروردین 1402 برگزار می شود.

یازدهمین دوسالانه ملی نقاشی ایران به همت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری انجمن نقاشی ایران، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، دانشگاه ها و جامعه هنری به منظور توسعه و پیشرفت برگزار می شود. و اعتلای جایگاه نقاشی در ایران معاصر، برای ایجاد زمینه مناسب برای رشد و شکوفایی نقاشی، حفظ و تداوم اصول اولیه این هنر و حمایت از هنرمندان مستعد این رشته، در رشته های نقاشی، گل و … برگزار می شود. پرندگان، طراحی و نقاشی تذهیب.

انتهای پیام