فرهنگ و هنر

افزایش ۵۰ درصدی کتاب‌های کتابخانه‌های همدان

گیلونا / همدان معاون سیاسی امنیتی ، اجتماعی و اجتماعی استاندار همدان گفت: در طول هشت سال حاکمیت تدبیر و امید 54 درصد کتابخانه های عمومی استان توسعه یافته و 50 درصد به تعداد کتابخانه های استان افزوده شده است.

مصطفی آزادبخت شنبه 10 تیرماه ، در پایان اولین جشنواره ملی شعر و تاریخ کودکان و نوجوانان “دوست کتاب من” به یاد هشت هزار شهید دفاع مقدس ، مدافعان حرم و مدافعان سلامت استان همدان ، گفت: همه استان مشهور و پر افتخار همدان را می شناسند در تمام صحنه های فرهنگی بسیار درخشیدند و امروز ما افتخار می کنیم که کارهای ارزشمند و بنیادی در استان انجام شده است.

وی با تأکید بر اینکه مردم همدان از افراد آگاه و فرهیخته هستند ، افزود: ما همیشه به دنبال کارهای فرهنگی و ریشه دار در استان هستیم ، مکتب اسلام توانسته است با فرهنگ پایه خود رشد کند و این مدرسه با کتاب ، کتابخوانی و اثربخشی کتاب. ” او درگیر شده است.

آزادبخت افزود: رشته های مختلفی كه زیر مجموعه كتاب هستند تأثیر بسزایی در توسعه فرهنگ دارند و شاعران و نویسندگانی كه در این زمینه فعالیت می كنند کسانی هستند كه آیین بزرگی به گردن دارند و این جشنواره همچنین یک رویداد. فرهنگی تأثیرگذار. “

وی با تأکید بر اینکه طی سال های اخیر اقدامات خوبی در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی در استان انجام شده است ، افزود: وی نوجوان بود.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان سرانجام افزود: همدان آماده انجام فعالیت های فرهنگی ریشه دار است و مردم همدان از موقعیت ویژه و پیشرو در این زمینه در ایران برخوردار هستند.

انتهای پیام