فرهنگ و هنر

امبر هرد و جانی دپ آشتی کردند؟

امبر هرد در صفحه اینستاگرام خود نوشت: “پس از بررسی های زیاد، تصمیم بسیار دشواری را برای حل و فصل دعوای افترا که توسط همسر سابقم در ویرجینیا علیه من مطرح شده بود، گرفتم.” برای من مهم است که بگویم هرگز او را انتخاب نکردم. من برای حقیقت خود ایستادم و با انجام این کار زندگی من همانطور که می دانستم نابود شد.”

وکلای “جانی دپ” با انتشار بیانیه ای اعلام کردند که این فصل دردناک رسما برای آقای دپ به پایان رسیده است و در یک توافق خارج از دادگاه، هرد با پرداخت یک میلیون دلار به “جانی دپ” از طریق بیمه خود موافقت کرده است. کمک های مالی به موسسات خیریه

جانی دپ، بازیگر 58 ساله آمریکایی، علیه امبر هرد در دادگاه ویرجینیا شکایت کرد و 50 میلیون دلار غرامت درخواست کرد، زیرا امبر هرد مدعی بود در طول ازدواج سه ساله خود با جانی دپ، بدرفتاری کرده است، اما “جانی دپ” اعلام کرده بود. در شکایت خود مبنی بر اینکه این ادعاها ضربه سختی به حرفه بازیگری او وارد کرده و خواستار دریافت غرامت بوده است، در نهایت دادگاه نیز به پیروزی وی در این پرونده رای داده و همسر سابق وی را متهم به پرداخت 8.35 میلیون دلار کرده است.

وجود این حواشی پیرامون این بازیگر 58 ساله باعث شد تا او از بازی در فرانچایز فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» و «جانوران شگفت انگیز» غافل شود و تمایل شرکت های هالیوودی برای همکاری با او کاهش یابد.

‘امبر هرد’ همچنین شکایت مشابهی را علیه وکلای ‘جانی دپ’ ارائه کرد که همه ادعاهای او را نادرست توصیف کردند و ‘دپ’ را به پرداخت 2 میلیون دلار غرامت متهم کردند.

این شکایت به نامه سرگشاده ای اشاره دارد که امبر هرد 35 ساله در سال 2019 در واشنگتن پست منتشر کرد و در آن نوشت که او به یک چهره عمومی تبدیل شده است که نماینده آزار خانگی است. البته او در این پست به نام یا جزئیات دپ اشاره ای نکرد، اما همچنین گفت که احساس می کند همه خشم زنان درباره آن صحبت می کنند.

57245