فرهنگ و هنر

برنامه‌های پاییزی شبکه دو اعلام شد

مجری شبکه دو سیما از برنامه های پاییزی جدید خود خبر داد.

به گزارش گیلونا به نقل از روابط عمومی شبکه دو سیما، این شبکه به تازگی برنامه های جدیدی از جمله فصل هفتم «هزار راه رفت»، «چهره به چهره»، «بسته پیشنهادی»، «اتاق صفر و یک» و. .. اضافه شدن لیست پخش خود.

«هزار راه نرفته» ساخته ناهید سادات شریفی که شنبه تا چهارشنبه ساعت 19:45 روی آنتن می رود، در هفتمین فصل خود به تحکیم خانواده در موضوعاتی چون اهمیت تشکیل خانواده، روابط مناسب بین اعضای خانواده و راه ها می پردازد. برای ادامه زندگی مشترک، حل چالش های پیش روی خانواده ها و غیره. یکی از بخش های اضافه شده به برنامه «سینما در قاب هزار راه» است که از منظر روانشناسی به فیلم هایی با موضوع چالش های خانوادگی می پردازد.

همچنین برنامه گفتگوی «چهره به چهره» یکی دیگر از برنامه های جدید شبکه دو سیماست که در ابتدای مسیر پخش خود قرار دارد. این برنامه به تهیه کنندگی مهدی بابایی جمعه ها ساعت 23 روی آنتن می رود و تاکنون میزبان مهمانانی چون حسن ریوندی و مسعود فراستی بوده است. ساختار این برنامه گفتگو که امیرعلی دانایی میزبان مهمانان برنامه است، به جنبه متفاوت و کمتر دیده شده افراد دعوت شده می پردازد و واکنش مهمانان هر بار با توجه به ویژگی های شخصیتی منحصر به فردشان تغییر می کند.

«بسته پیشنهادی» عنوان یکی دیگر از برنامه های شبکه دو سیما است که با اجرای مژده لواسانی به ارائه بسته پیشنهادی در زمینه های مختلف کتاب، فیلم، موسیقی، مسائل اجتماعی و … می پردازد. این برنامه به تهیه کنندگی الهه بهبودی که بسته به موضوع برنامه از ویژگی های افراد خوب، همسایه، شهروندان، خاطرات و حتی انتخاب های خوب می گوید و شامل بخش های «گفتگو با مهمان»، «سلام»، چهره هفته “، بسته خبری “، فتوکلیپ “و” بسته پیشنهادی “. این برنامه جمعه ها ساعت 21:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

“Room Zero and One” یک برنامه رقابتی با موضوع فناوری و دانش فنی است که برای صاحبان استارت آپ و مشاغل جدید طراحی شده است. این برنامه با شعار «کمپین مسابقه ایده» به تهیه کنندگی امیر فروتن و بازی حمیدرضا پگاه از روز سه شنبه بعد از پخش خبری حوالی ساعت 23:30 روی آنتن می رود.

به گزارش گیلونا، برنامه «دست در دست» به تهیه کنندگی هادی خدادی و اجرای سیاوش عقدایی در پاییز 1400 با حضور مهمانان مختلف متشکل از شخصیت های هفته، هنرمندان، ورزشکاران و… وظیفه لحظه آفرینی را بر عهده داشت. آرامش برای عموم در آخرین ساعات شب. این برنامه با هدف ایجاد امید و طنز در روزهای شنبه و یکشنبه پس از پخش خبری ساعت 23:30 از شبکه دو سیما است.

انتهای پیام