فرهنگ و هنر

بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبت سومین سالروز شهادت شهید سلیمانی

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش گیلونا، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«به نام سرور شهیدان و صدیقین»

فرارسیدن سومین سالگرد شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و یاران سرسختشان، یادآور رشادت دلیرمردان بی ادعاست که در سایه سخنرانی بزرگ شدند. انقلاب اسلامی و ارزشهای والای دینی و معنوی و اجر سالها مجاهدت خالصانه و خداجویی را با شهادت در راه حضرت حق پذیرفتند.

شهود، رهبری و عدم تزلزل در مقابله با دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب از ویژگی های بارز شهید سلیمانی است. در سال‌هایی که دشمنان با تکیه بر ابزارهای رسانه‌ای و تبلیغاتی گسترده در منطقه، هاله‌ای از بلاتکلیفی و غبار را در مقابل افکار عمومی جهان ایجاد کردند و سعی در سرپوش گذاشتن بر تروریسم تکفیری داشتند، شهید سلیمانی و یارانش از این فرصت استفاده کردند. خداوند و در سایه توسل به سرور شهید حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام از وجود امت اسلامی دفاع کرد.

ایجاد انسجام و هم افزایی بین عناصر و اعضای جبهه مقاومت، رصد هوشمندانه نقشه دشمن و اقدام به موقع در میدان نبرد با تروریسم تکفیری در سایه فرماندهی این شهید بزرگوار و مخلص بوده است. و نتیجه آن فروپاشی نظام سلطه و رژیم اشغالگر قدس در آن منطقه بود.

تصادفی نیست که سران استکبار انتقام موفقیت این ژنرال رشید اسلام در شکست دادن داعش را در یک عملیات ناجوانمردانه در فرودگاه بغداد گرفتند.

«دشمنی» و «ولایت گرایی» دو رکن اصلی مکتب شهید سلیمانی است. بی شک مشتاقان این مکتب مقدس با شناخت ماهیت و شگردهای دشمنان و پیروی از رهنمودهای فقیه راه حاج قاسم را تا پیروزی نهایی بر باطل ادامه خواهند داد. خون پاک و دعای شهید سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و سایر شهدای مقاومت، اسکورت رهروان راه حق خواهد بود. به خواست خدا

انتهای پیام