فرهنگ و هنر

تب ناتمام رونمایی می‌شود – گیلونا

گیلونا/ قم انتشارات یاران مدیر عامل یاران از کتاب ناتمام تب در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم خبر داد.

حاج حسین کاجی مدیر عامل انتشارات حماسه هدف از برگزاری این مراسم را تجلیل از مقام شامخ مادران شهدا عنوان کرد و گفت: کتاب «تب ناتمام» داستان زندگی مادر خانم شهلا منزوی است. شهید حسین دخانچی وارد شد.

وی تصریح کرد: زندگی این بانو نه تنها به عنوان یک مادر شهید قابل توجه است، بلکه باید آن را مظهر ایثار، ایثار و صبر تلقی کرد. چون خانم منزوی 17 ساله صبور و سرشار از عشق و محبت به فرزند جانباز نخاعی شیر می دهد.

کاجی با اشاره به کتاب ناتمام تب ادامه داد: این کتاب که در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت توسط خانم حسینی مهرآبادی نوشته شده و تصویری از یک زن واقعی مسلمان ایرانی به معنای واقعی کلمه یک مادر را نشان می دهد.

وی گفت: مراسم افتتاحیه این کتاب روز جمعه یکم دی ماه 1400 بعد از نماز مغرب و عشاء ساعت 18:39 با حضور خانواده شهید، نویسنده کتاب و جمعی از رزمندگان دوران. دفاع مقدس، اصحاب رسانه و مردم قم و علاقمندان به فرهنگ جهاد و شهادت در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم برگزار می شود.

به گزارش کاجی، علاوه بر انتشارات حماسه یاران، کنگره ملی شهدای استان قم، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم و … اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم در این مراسم شرکت کردند.

گفتنی است، شهید حسین دخانچی در سال 63 در عملیات بدر قطع شد و پس از تحمل 17 سال رنج در سال 1381 به شهادت رسید.

انتهای پیام/