فرهنگ و هنر

«تب و تاب» محمود پاک نیت مقابل دوربین یک سریال

مجموعه “تب” به نویسندگی و کارگردانی داریوش مختاری جلوی دوربین رفت و صحنه های خارجی را ضبط کرد.

به گزارش گیلونا ، به نقل از سیمافیلم ، مهدی شفیعی تهیه کننده سریال در اعلام خبر فوق افزود: تصویربرداری سریال «تب» با موضوع ملودرام اجتماعی از روز یکشنبه (21 شهریور) با ضبط فیلم خارجی آغاز شد. صحنه های فیلم این مجموعه با موضوع خانواده ایرانی و سبک زندگی تهیه شده است.

وی افزود: در این مجموعه سعی کردیم مسائلی را که خانواده درگیر آن است در زمینه یک ملودرام اجتماعی بیان کنیم. این سریال در 25 قسمت آماده می شود و امیدواریم طبق برنامه پیش برود.

وی در ادامه در مورد پیش بینی زمان فیلمبرداری سریال گفت: در شرایط عادی ، با تحمل 5 تا 10 درصد ، سریال حدود 6 یا 7 ماه در حال پخش است ، اما متأسفانه وضعیت به دلیل به رواج تاج. ” اقدامات لازم برای پیشگیری شغلی انجام می شود ، اما این بیماری قابل پیش بینی نخواهد بود. با توجه به این که این سریال دارای بازیگران متعدد و سالن های مختلف خواهد بود ، امیدواریم بتوانیم بدون هیچ مشکلی و رویدادهای غیرمنتظره کار با کیفیت و قابل توجهی را ارائه دهیم.

در این مجموعه بازیگرانی چون محمود پاکونیت ، فرشته سرابندی ، حدیث نیکرو ، خیام وقار ، عطا عمرانی ، نسرین مرادی ، فهیمه مومنی ، ریحانه رازی ، افسانه ناصری و …

برخی از عوامل اصلی مجموعه عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: داریوش مختاری ، تهیه کننده: مهدی شفیعی ، مدیر فیلمبرداری: علی محمد قاسمی ، مدیر تولید: میلاد لکی ، مدیر تصویربرداری: علیرضا نوین نژاد ، طراح صحنه و لباس: پیام حسین سوری ، طراح لباس: علیرضا خورشیدی ، برنامه نویس: چاووش هنرمز ، دستیار اول کارگردان: حمید وطن پرست.

داریوش مختاری – کارگردان

مجموعه “تب” در شبکه فیلم ها و سریال های دو سیما تولید می شود. نگارش سریال «آغما» و کارگردانی فیلم تلویزیونی «دلشوره» از جمله کارهای داریوش مختاری ، کارگردان مجموعه «تب» است.

انتهای پیام