فرهنگ و هنر

تسلیت اعضای شورای شهر تهران درپی درگذشت خبرنگاران گیلونا و ایرنا

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پیامهای جداگانه درگذشت دو خبرنگار محیط زیست و درگذشت 5 معلم سرباز را به خانواده ، مطبوعات و جامعه فرهنگی تسلیت گفتند.

به گزارش گیلونا ، در پیام های جداگانه ، محسن هاشمی ، رئیس شورای شهر تهران و اعضای شورای اسلامی شهر تهران درگذشت دو خبرنگار محیط زیست را که در یک حادثه واژگونی اتوبوس در نقده کشته شدند و یک معلم سرباز در پی یک اتوبوس را تسلیت گفتند در یزد

محسن هاشمی وی در پیامی این دو حادثه را تسلیت گفت و افزود: در دو حادثه متوالی شاهد قربانیان روزنامه نگاران مظلوم ایرانی و سربازان معلمان ایران بوده ایم.

وی گفت: اگرچه این دو حادثه را می توان نتیجه خطاهای فردی و انسانی دانست اما واقعیت این است که حمل و نقل عمومی خطرناک و فرسوده در ایران سالانه هزاران نفر را به کام مرگ می کشاند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: روزنامه نگار و سرباز عزیز ، قربانی حادثه در این دو حادثه ، حتی اگر آنها به ما برنگردند ، اما توجه مسئولان به حمل و نقل عمومی و توسعه قطع شده آن می تواند از تکرار آن جلوگیری کند “از چنین حوادثی”.

هاشمی ادامه داد: با تسلیت به جامعه بزرگ رسانه ای و فرهنگی کشور ، به ویژه خانواده های آسیب دیده ، از درگاه خداوند برای عزیزان از دست رفته و سلامتی برای مجروحان حادثه از درگاه خداوند مسئلت دارم

حسن خلیل آبادی وی همچنین درگذشت دو روزنامه نگار محیط زیست را تسلیت گفت.

خانم مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی ، خبرنگار گیلونا و ایرنا ، در حادثه واژگونی اتوبوس جان خود را از دست دادند.

غم و اندوه ما در غم از دست دادن جوانان و عزیزان کشورمان را نمی توان در کلمات گنجاند …

اینجانب درگذشت غم انگیز این دو روزنامه نگار را به خانواده هایشان ، جامعه رسانه ای کشور و سایر بازماندگان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای سایر خبرنگاران مجروح در این مأموریت صبر و سلامتی مسئلت دارم.

زهرا نژاد بهرام وی همچنین درگذشت دو خبرنگار محیط زیست را به جامعه مطبوعات تسلیت گفت.

خبر دردناک و تکان دهنده ای بود …

گزارشگران گیلونا و ایرنا ، مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی هنگام بازدید از دریاچه ارومیه در حین واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران و عکاسان محیط زیست جان خود را از دست دادند.
ضمن عرض تسلیت به اعضای محترم خانواده و همکاران این عزیزان ، صبر و سلامتی بازماندگان را خواستارم.

علی اعطا کرد
سخنگوی شورای شهر تهران در پیامی درگذشت دو خبرنگار محیط زیست را تسلیت گفت.
همکاران عزیز رسانه ای ، مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی در سفر خونین روزنامه نگاران در آذربایجان غربی درگذشتند. باورنکردنی ، تلخ و تاسف آور بود.
این ضایعه را به خانواده آنها و جامعه رسانه ای کشور تسلیت گفته و برای آنها در تحمل درد و غم صبر آرزومندم.

روح آنها در شادی و آرامش است.

سید آرش حسینی میلانی
وی در پیامی درگذشت دو خبرنگار محیط زیست را تسلیت گفت.
ما برای خدا هستیم و به سوی او برمی گردیم
خبر تلخ تصادف اتوبوس حامل خبرنگاران محیط زیست به استان آذربایجان غربی که منجر به مرگ ناگهانی دو نفر از آنها خانم مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی شد ، درد و احساسات زیادی را به همراه داشت.

اینجانب به خانواده آن عزیزان ، جامعه خبرنگاران ، خانواده محیط زیست کشور و دوستانشان تسلیت گفته و از خداوند منان برای بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت می کنم.

اهید خدا وی همچنین در پیامی درگذشت دو خبرنگار محیط زیست را تسلیت گفت.
تنها او باقی مانده است

خبر تلخ واژگونی اتوبوس توسط خبرنگاران محیط زیست که برای مأموریت بازدید از دریاچه ارومیه اعزام شده بودند ، جامعه روزنامه نگاران را سیاه پوش کرده است. بدون شک مرگ دو خبرنگار فعال و جوان محیط زیستی خانم ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی ضرر بزرگی برای رسانه های کشور و دوستان و خانواده خواهد داشت. ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم این دو عزیز از دست رفته و دوستان و همکارانشان ، از درگاه خداوند متعال برای عزیزان از دست رفته آرزوی سلامتی و آمرزش ابدی دارم.

الاری وی در پیامی درگذشت دو خبرنگار محیط زیست را تسلیت گفت.
ما برای خدا هستیم و به سوی او برمی گردیم
خبر مرگ باورنکردنی و تکان دهنده دو خبرنگار محیط زیست ، خانم ریحانه یاسینی و خانم مهشاد کریمی ، درد و اندوه بزرگی را به همراه داشت.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به جامعه رسانه ای کشور ، همکاران عزادار آنها در خبرگزاری های گیلونا و ایرنا و همچنین خانواده های قربانیان این حادثه دلخراش ، مغفرت و رحمت الهی برای آن عزیزان جدید و صبر و اجر بزرگوارشان را مسئلت می نمایم. بازماندگان از درگاه خداوند متعال و همچنین خداوند متعال آرزوی بهبودی سریع برای مجروحان را دارم.

حجت نظری همچنین در پیامی درگذشت این کشور را به دو خبرنگار محیط زیست تسلیت گفت و مسئولیت این حادثه را به عهده سازمان محیط زیست دانست.

حادثه دلخراش مربوط به اتوبوس روزنامه نگاران که منجر به مرگ مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی شد ، کل ایران را ناراحت کرد و عامل یا عاملان این حادثه باید بلافاصله به مردم معرفی و مجازات شوند. سازمان محیط زیست باید به عنوان نگهبان این سفر و همچنین دادگستری مسئول باشد.

سید محمود میر لوحی وی در پیامی در مورد درگذشت دو روزنامه نگار محیط زیست ، تسلیت گفت و نوشت:
ما برای خدا هستیم و به سوی او برمی گردیم
حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس روزنامه نگاران در نقده در استان آذربایجان غربی و از دست دادن دو فعال فرهنگی و رسانه ای و زخمی شدن سایر روزنامه نگاران شرکت کننده در بازدید از فعالیت های زیست محیطی استان درد و تأسف فراوانی را به همراه داشت. دوست دارم چنین مواردی با رعایت نظم ، قوانین و رفتار مسئولانه تکرار نشود.

من به خانواده های داغدیده و جامعه فرهنگی و رسانه ای تسلیت می گویم.

در ادامه مطلب محمد جواد حق شناس وی همچنین در پیامی درگذشت دو خبرنگار محیط زیست را تسلیت گفت.

“ما برای خدا هستیم و به او بازمی گردیم
خبر غم انگیز حادثه رانندگی اتوبوس با انتقال خبرنگاران محیط زیست به استان آذربایجان غربی که منجر به مرگ دردناک و ناگهانی دو نفر از این خانم های عزیز ، مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی شد ، درد و اندوه بزرگی ایجاد کرد.

“من به خانواده های محترم آنها ، به جامعه بزرگ روزنامه نگاران و روزنامه نگاران و به خانواده محیط زیست کشور تسلیت می گویم و از خداوند منان برای بازماندگان صلح ، صبر و سلامتی مسئلت می کنم ، و آرزوی بهبودی سریع برای زخمی ها “.

انتهای پیام