فرهنگ و هنر

تلویزیون با کدام برنامه ها سال را تحویل می کند؟

تلویزیون همانند سال های گذشته برای هر شبکه ویژه برنامه تحویل سالانه را در نظر گرفت و از چهره های مختلف برای جذب مخاطب به تلویزیون در ساعات پایانی سال استفاده کرد.

به گزارش گیلونا، «فرمول یک»، «عصر جدید»، «بهار زندگی»، «رد پای بهار»، «عیدانه عمو پورنگ»، «چرخ» و «خنداننده» از جمله برنامه های موجود در زمان تحویل تلویزیون است. شبکه های امسال پخش خواهند شد.

شبکه یک سیما از یکشنبه 22 اسفندماه برنامه تحویل سال خود را با «فرمول یک» و اجرای علی ضیا روی آنتن برد و به مدت 8 شب در خانه مخاطبان میزبان مهمانان نوروزی است. عیدانه «عمو پوررنگ» با اجرای داریوش فرضیایی از شب عید شعبان تا سال 1401 به صورت زنده از شبکه دو دنبال می شود، پخش فصل سوم «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی آغاز می شود. یکی از پربیننده ترین برنامه های سیما از عید شعبان (۲۷ اسفند) به ویژه در ساعات منتهی به تحویل سال در کنار مخاطبان علاقه مند خود خواهد بود.

معاون سیما همچنین تصریح کرد: کانال 4 جایزه تولید علمی را در برنامه «تحویل سال» و برای اولین بار در برنامه «چرخ» با هدف ترویج علم پخش می کند. این برنامه با هدف پیوند ترویج علم با دانش عمومی، زمینه سازی برای ارتقای توانمندی های اقلیمی و فرهنگی کشور و جلب توجه عموم به دانش علمی محیط زیست و ترویج روش های علمی تولید شده است. «بهار جان» از شبکه پنج سیما با اجرای مصطفی امامی از روزهای پایانی اسفند به صورت زنده نوروز 1401 را جشن می گیرد و لحظات خوشی را در ساعات تحویل سال رقم می زند.

شاه آبادی ادامه داد: ویژه برنامه تحویل سال شبکه قرآن با عنوان «سلام» از 27 و 29 اسفندماه تا تحویل سال به صورت زنده از حرم مطهر امام رضا (ع) پخش می شود. مهمانان ویژه و مقالات جالب بخشی از این برنامه هستند. در این برنامه که با اجرای هادی صلح جو روی آنتن می رود، ارتباط زنده با عتبات عالیات کربلا، قم، جمکران، شاهچراغ و … برقرار می شود. شبکه نسیم با پرمخاطب ترین برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان به استقبال بهار و نوروز می رود. سایر کانال های تلویزیونی نیز برنامه های خود را برای استقبال از بهار منعطف می کنند.

شبکه یک – فرمول یک

تلویزیون هر ساله چه برنامه هایی را پخش می کند؟

شبکه یک سیما برنامه تحویل سال نو خود را با «فرمول یک» و اجرای علی ضیا یکشنبه 22 اسفندماه و حوالی ساعت 23 پخش می کند. این برنامه هشت شبه با میزبانی افراد مشهور، ویژه برنامه سال تحویل شبکه یک است.

شبکه 2 – عموپورنگ ایده

تلویزیون هر ساله چه برنامه هایی را پخش می کند؟

ویژه برنامه «عیدانه عمو پورنگ» به تهیه کنندگی شبکه دو از 26 اسفندماه همزمان با عید سعید فطر روی آنتن می رود و تا 29 اسفند ادامه دارد.
مجری این برنامه داریوش فرضیایی است که از 17 تا 18 اسفند از ساعت 21 الی 22:10 روی آنتن می رود و 30 اسفند از اذان بعد از ظهر تا ساعت 24 با مخاطبان شبکه دو سیما خواهد بود. سال
بازیگران برنامه تحویل سال علاوه بر دعوت از مهمانانی از اقشار مختلف، در حرفه های مختلف بازیگران مجموعه کلبه عموپورنگ نیز حضور خواهند داشت.

شبکه سه – مسابقه عصر جدید

تلویزیون هر ساله چه برنامه هایی را پخش می کند؟

فصل سوم «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی از اواسط عید سعید فطر (۲۶ اسفند) آغاز می شود و عمدتاً در ساعات منتهی به سال جدید پخش می شود. امین حیایی، ژاله صامتی، کارن همایونفر و مجید اسماعیلی داوران مسابقه «عصر جدید» این فصل هستند.

شبکه چهار چرخ – برنامه

تلویزیون هر ساله چه برنامه هایی را پخش می کند؟

این شبکه چهار برنامه «چرخ» را در طول سال پخش می کند. این برنامه با هدف پیوند ترویج علم با دانش عمومی، زمینه سازی برای ارتقای توانمندی های اقلیمی و فرهنگی کشور و جلب توجه عموم به دانش علمی محیط زیست و ترویج روش های علمی تولید شده است.

شبکه پنج – برنامه بهار جان

«بهار جان» از شبکه پنج سیما از روزهای پایانی اسفندماه با اجرای مصطفی امامی به صورت زنده نوروز 1401 را جشن می گیرد.

شبکه قرآن – برنامه سلام

ویژه برنامه تحویل قرآن در سال جدید با عنوان سلام از 27 و 30 اسفندماه تا تحویل سال به صورت زنده از حرم مطهر امام رضا (ع) پخش می شود.
در این برنامه که با اجرای هادی صلح جو پخش می شود، ارتباط زنده با عتبات عالیات کربلا، قم، جمکران، شاهچراغ و … برقرار می شود.

شبکه نسیم – برنامه خندوانه

تلویزیون هر ساله چه برنامه هایی را پخش می کند؟

شبکه نسیم نیز برنامه «خندوانه» با اجرای رامبد جوان را ویژه برنامه تحویل سال خود دانست.

شبکه نمایش – رد پای بهار

برای امسال ویژه برنامه تحویل سال از شبکه نمایش سیما تدارک دیده شده که با عنوان «گام های بهار» قبل از تحویل سال تا آغاز سال جدید بیستم روی آنتن می رود. مارس.

انتهای پیام/