فرهنگ و هنر

تمهیدات لازم برای حضوری شدن کلاس‌های درس فراهم شود

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرکرد، ابراهیم رحیمی در چهل و دومین جلسه دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از معاونان، مدیران اجرایی و اساتید دانشگاه های این استان خواست اقدامات لازم را انجام دهند. مانند تزریق حداقل دو دوز واکسن، ایجاد حداقل یک اتاق قرنطینه در هر خوابگاه، تهویه صحیح کلاس ها، ضدعفونی سطوح و سرویس های بهداشتی برای حضور در کلاس های درس دانشجویان.

وی افزود: با توجه به بازگشایی دانشگاه ها و اسکان 700 دانشجو در خوابگاه های بهزیستی. دانش آموزانتعداد اتوبوس های دانشگاه از سه اتوبوس به پنج اتوبوس افزایش یافته و هزینه ایاب و ذهاب دانشجو از طریق معاونت فرهنگی دانشجویی مجلس تعیین شود. سلف سرویس و بوفه دانشگاه فعال شد و تعاونی های مصرف و بوفه اساتید به صورت جداگانه برای خدمت رسانی به دانشجویان راه اندازی شد. با تغییر روز تعطیلی واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در بروجن و فارسان از روز پنجشنبه به شنبه موافقت شد و در صورت نیاز حداقل یک نیرو برای انجام کارهای احتمالی روز شنبه در دانشگاه حضور داشته باشد.


بیشتر بخوانید:

جزئیات حضور دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در مرحله دوم مسابقات کشوری


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به این موضوع دومین انتصاب دانشگاه آزاد اسلامی45 هسته و گروه در دانشگاه فعال هستند، ایده ها و شرکت ها باید در سایت ثبت شوند و تمامی واحدهای استان و پردیس لردگان حداقل یک استارتاپ را مدیریت کنند.

رحیمی از راه اندازی مرکز کاریابی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرکزی شهرکرد از طریق معاونت آموزشی و مهارتی دانشگاه از اوایل اردیبهشت ماه امسال خبر داد و ادامه داد: برای ادامه برگزاری سمینارها. مهندسی سیستم ها در دانشگاه باید تدابیر لازم اعم از امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی اندیشیده شود.

وی افزود: سامانه منادا برای نقل و انتقالات دانشجو برقرار است و اگر دانشجویی نتواند به صورت حضوری اقدام کند یا بخواهد به دانشگاه محل سکونت خود منتقل شود باید درخواست خود را در سامانه ثبت کند. مربیان باید ۷۲ ساعت قبل از شروع در آزمون هایی که باید در استان برگزار شود شرکت کنند امتحانات سوالات خود را به دانشگاه ارسال کنید.

انتهای پیام/4121/