فرهنگ و هنر

تنظیم برش فرهنگی لرستان توسط جمعی از نخبگان حوزه و دانشگاه

گیلونا/ لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: جمعی از نخبگان صنعت و دانشگاه و تشکل های مرتبط با فرهنگ تعلیم و تربیت در چند نشست حوزه فرهنگی استان را تشکیل دادند.

منصور احمدی در برنامه رادیویی «گام دوم انقلاب» در خصوص ابعاد هنری-فرهنگی اعلامیه گام دوم انقلاب گفت: تحقق آرمان ها و اهداف جامعه اسلامی مستلزم تأمین کارکردهای فرهنگی آن است. از وظایف نهادهای دولتی، تحقق اهداف اعلامی گام دوم انقلاب اسلامی است.

وی افزود: مقام معظم رهبری در ابلاغیه گام دوم انقلاب خواستار تدابیر متعددی شدند که می توان با به کارگیری توانمندی های منحصر به فرد طبیعی و انسانی ایران، از مرزهای کنونی دانش در همه عرصه ها عبور کرد. من جوانان و پیشگام بودن در شکستن حصر تبلیغات دشمن توسط جوانان، اجرای عدالت و محرومیت زدایی و تبعیض و مقابله با هجمه های روزافزون به مراکز ضد معنوی و اخلاقی.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: فرهنگ و هنر عمومی و متعلق به همه مردم است که در این راستا بنا به درخواست شورای عالی انقلاب فرهنگی با توجه به نقاط قوت و ضعف فرهنگی و اقتصادی لرستان، جمعی از نخبگان بخش، دانشگاه ها و سازمان های مرتبط با فرهنگ تعلیم و تربیت، حوزه فرهنگی استان را در جلسات مختلفی تشکیل داده اند تا با اجرای آن، نقاط قوت فرهنگی و رفع نقاط ضعف برطرف شود.

احمدی بیان کرد: امید است با اجرای ابلاغیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و لرستان به قله های نفوذ ناپذیر معنویت، اخلاق و پیشرفت در همه عرصه ها برسیم.

انتهای پیام