فرهنگ و هنر

تولید ۲۰۰۰ عنوان کتاب دفاع مقدسی تا پایان سال

گیلونا/ گیلان رئیس سازمان ادبیات و تاریخ بنیاد دفاع مقدس با بیان اینکه بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس تاکنون 5000 عنوان کتاب منتشر کرده است، گفت: امیدواریم بتوانیم 2000 عنوان دیگر را منتشر کنیم. تا پایان سال.

سردار عباس بایرامی در گفت وگو با گیلونا، گفت: سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در راستای رسالت خود برنامه های فرهنگی متعددی را در پیش دارد. ما کیفی هستیم

وی ساماندهی ادبیات و تاریخ دفاع مقدس را مشوقی برای مجموعه های فعال در عرصه نشر و تولید کتاب در استان ها دانست و افزود: امسال تمامی استان ها موظف به تولید 60 عنوان کتاب با موضوعات خوب و زیبای مقدس هستند. دفاع، و کار ادامه یافت.

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور انتخاب کتاب سال دفاع مقدس و جبهه مقاومت یکی از برنامه های کلیدی این نهاد در سال جاری است و گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده 5000 عنوان کتاب به دبیرخانه ارسال می شود.

بایرامی همچنین از برگزاری کنگره بین المللی شعر دفاع مقدس به میزبانی یکی از استان ها خبر داد و خاطرنشان کرد: جشنواره های استانی شعر دفاع مقدس در حال برگزاری است و برگزیدگان در مسابقه کشوری شرکت خواهند کرد.

وی گفت: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس تاکنون 5000 عنوان کتاب منتشر کرده است و امیدواریم تا پایان سال 2000 عنوان دیگر منتشر شود. .

انتهای پیام