فرهنگ و هنر

«جیم کری»: تشویق «ویل اسمیت» تهوع آور بود

جیم کری کمدین معروف کانادایی-آمریکایی از واکنش مهمانان اسکار به این حرکت ویل اسمیت به شدت انتقاد کرده است.

به گزارش گیلونا، «جیم کری» دقایقی پس از سیلی زدن به «کریس راک» روی صحنه مراسم اسکار، در گفت وگو با شبکه CBS از هالیوود به دلیل تشویق ویل اسمیت به ایستادن پس از بردن جایزه اسکار به شدت انتقاد کرد.

این کمدین در مراسم بحث برانگیز امسال گفت: “تشویق ایستاده ویل اسمیت از سوی مهمانان اسکار بیمارکننده بود، هالیوود مشتی ترسو است و من واقعاً احساس کردم این نشانه واضحی است که ما دیگر آن جمعیت شگفت انگیزی نیستیم.”

کری گفت: «اگر این کار را می‌کردم، امروز علیه ویل اسمیت 200 میلیون دلار شکایت می‌کردم، زیرا آن ویدیو برای همیشه ماندگار خواهد بود و در همه جا پخش می‌شد.» این توهین مدت زیادی ادامه خواهد داشت. اگر می خواهید از بین مخاطبان فریاد بزنید و مخالفت خود را نشان دهید یا در توییتر چیزی بگویید [بسیار خوب است]. اما شما حق ندارید روی صحنه بروید و فقط به این دلیل که کسی حرفی زده است به صورت او ضربه بزنید.

این کمدین 60 ساله همچنین گفت: بهترین آرزوها را برای ویل اسمیت دارم و نمی خواهم چیزی علیه او بگویم، او کارهای بزرگی انجام داد اما لحظه خوبی نبود که بر لحظه درخشان سایه انداخت. از بین همه برندگان… این یک لحظه خودخواهانه بود.”

در جریان مراسم اسکار 94، شوخی کریس راک درباره همسر ویل اسمیت، جیندا پانک اسمیت، با واکنش شدید اسمیت مواجه شد و او با سیلی به صورت کریس راک سلام کرد.

کریس راک شکایتی علیه ویل اسمیت تنظیم نکرده است، اما آکادمی گفته است که این موضوع را بررسی خواهد کرد.

ویل اسمیت با انتشار بیانیه ای از کریس راک و آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک عذرخواهی کرد.

انتهای پیام/