فرهنگ و هنر

حسین سلیمانی: «جناب عالی» ۸۸ درصد رضایت مخاطب داشته است

گیلونا/ خراسان رضوی یک بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به رضایت 88 درصدی مخاطبان تلوبیو پلاس از سریال «عالیجناب» گفت: حضرتعالی باعث شد مردان هنر برای اولین بار جرأت کنند تا درباره نظام اداری کشور صحبت کنند. ”

حسین سلیمانی در برنامه جشن رمضان که شامگاه ۲۸ فروردین ماه از شبکه پنج سیما پخش شد، با اشاره به فعالیت های خود در ۲ سال اخیر گفت: در ۲ سال اخیر اتفاقات خوبی برای من افتاده است. این موضوع انتخاب پیشنهادات را برای من سخت کرد. بر این اساس مجبور شدم بسیاری از پیشنهادها را رد کنم.

وی با اشاره به ایفای نقش بابک در سریال «عالیجناب» افزود: جنابعالی اتفاق مبارکی داشتید و آن این بود که برای اولین بار هنرمندان جرأت کردند از نظام اداری کشور صحبت کنند. قطعا مخالفت های زیادی با صداوسیما برای پخش چنین اثری وجود داشت و فشار زیادی برای پخش نشدن آن وجود داشت اما صداوسیما همچنان پشت سریال بود و ما به هر نحوی توانستیم آن را پخش کنیم. از طریق تلوبیون پلاس

سلیمانی گفت: خدا را شکر که تماشاگر خوبی داریم. همکاری با عادل تبریزی کارگردان و مصطفی رضوانی تهیه کننده سریال اتفاق خوبی بود.» همچنین حضور در کنار امیرحسین رستمی، بیژن بنفشه خواه، مهوش وقاری و بسیاری از بازیگران پرافتخار این سریال از جمله بازیگران پیشکسوت مشهدی آنقدر برایم تجربه لذت بخشی بود که متوجه پایان 2 ماهه فیلمبرداری نشدم.

این بازیگر سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: سریال جنابعالی در تلویزیون 88 درصد رضایت مخاطبان را دارد و تاکنون بازخوردهای بسیار خوب و عجیبی از افرادی که تصورش را هم نمی کردیم دریافت کرده ایم. وقتی سریال ناخواسته تحت فشار است که بعضی ها نمی خواهند پخش شود، اتفاق بهتری می افتد.

وی با اشاره به تغییر رویکرد رادیو افزود: اتفاقی که اخیرا در صداوسیما رخ داده و در سال های گذشته بسیار کم بوده این است که مجریان برنامه ها اگر مشکلی در سیستم های اداری و فضای جامعه وجود داشته باشد. ، به راحتی در مورد آن صحبت می کنند و با شجاعت سریال جناب عالی بر اساس همین دیدگاه به مرحله انتقال رسیده است.

مهوش وقاری: جناب عالی حرف مردم را گفتید

مهوش وقاری دیگر بازیگر این سریال جناب عالی در این برنامه گفت: فکر می کنم ایفای نقش در این سریال یکی از لذت های من بوده است. بعد از سال ها انفعال، سریال «عالیجناب» اولین کاری بود که جلوی دوربین رفتم. من با یک تیم بزرگ کار کردم و احساس می کردم در کنار خانواده ام هستم زیرا کارگردان، تهیه کننده و همکاران خوبی داشتم.

وی بیان کرد: برای تولید و پخش سریال معظم له تلاش زیادی شد. فکر می کنم این سریال تنها چیزی است که دل مردم را می گوید و می توان به آن اعتماد کرد. بر این اساس از مخاطبان می خواهم به تماشای آن بنشینند.

انتهای پیام/