فرهنگ و هنر

حضرت زهرا (س) اَبَررسانه پژواک مظلومیت ها بود/ پخش زنده برنامه تلویزیونی سردار دلها

گیلونا/ گلستان ستاد ویژه مردمی دومین سالگرد بزرگداشت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی با مدیرکل مرکز در صدا و سیمای گلستان دیدار کردند.

عبدالمحمد منتظر حجت در دیدار با اعضای ستاد مردمی در دومین سالگرد بزرگداشت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شهادت صدیقه کبری (س) و شهادت سردار سلیمانی ابوالقاسم را تسلیت گفت. مهندس مهدی و یاران شهیدشان با برکت و شهادتشان، دنیا وسیله قدرتمندی برای طنین انداز ظلم و بیان مظلومیتی بوده است که در زمان خود بوده است.

وی با بیان اینکه حضرت زهرا(س) فریاد اسلام ناب محمدی و سرآمد مدافع حرم است که با غیرت فاطمی از حریم اسلام و حریم ولایت علوی دفاع کرد، افزود: شهید سلیمانی در ادامه راه فاطمیه. او بود و آزادی را برای همه می خواست.

مدیرکل صدا و سیمای گلستان خاطرنشان کرد: همزمان با فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، برنامه تولید و پخش ویژه برنامه های تلویزیونی و رادیویی با شیب اندک در گلستان اجرا شده است. رادیو و تلویزیون آغاز شد تبیین ابعاد مختلف زندگی و مبارزات سردار در حال آماده سازی و تولید است که از جمله می توان به پخش ویژه برنامه سردار دلها از ساعت 21 به مدت 60 دقیقه از 5 دی ماه به صورت زنده از شبکه گلستان اشاره کرد.

منتظر حجت اذان با اشاره به اینکه در حوزه صدا برنامه های مختلفی در ساختارهای مختلف نمایشی، مستند، گفتار، گزارش مستند، ترکیب ساده نمایش و رقابت طراحی و تولید شده است، ادامه داد: اخبار فضای مجازی و نمایندگان مجلس نیز تولید و پخش می کنند. اخبار رویدادهای استانی با موضوع سردار سلیمانی و گرامیداشت سالگرد شهادت وی از شبکه های سراسری و مجازی پخش می شود.

وی بر لزوم برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی با هم افزایی ادارات و کمیته های مختلف و حمایت گروه های مردمی متمرکز بر اجرای برنامه های نوین و مردمی تاکید کرد و گفت: قلوب را بشناسیم. شهید قاسم سلیمانی و سعی کنید این مراسم باشکوه را با سرعت و دقت بیشتری برگزار کنید.

در ادامه این نشست اعضای ستاد مردمی گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با تشکر و قدردانی از تعامل خوب مدیرکل صدا و سیمای گلستان با این دفتر مردمی با اشاره به شرایط برگزاری این مراسم، با در نظر گرفتن رویکرد اصلی محل برگزاری، مردم.

انتهای پیام/