فرهنگ و هنر

خبرنگار ایرنا درگذشت – گیلونا

داریوش غفاری ، خبرنگار ایرنا درگذشت. پیکر وی فردا در بهشت ​​زهرا تشییع می شود.

به گزارش گیلونا ، رئیس اجرایی ایرنا درگذشت داریوش غفاری ، روزنامه نگار پیشکسوت و متعهد خبرگزاری جمهوری اسلامی را تسلیت گفت و تأکید کرد: از دست دادن این روزنامه نگار ماهر ضرر بزرگی برای ایرنا است. .

محمدرضا نوروزپور در این پیام که امروز (پنجشنبه 8 تیر) منتشر شد ، افزود: خبر درگذشت همکار سخت کوش ، متعهد و شریف ما آقای “داریوش غفاری” باعث درد و تأثر فراوان من و من شد. همکاران.

وی گفت: مرحوم غفاری یکی از خبرنگاران ، دبیران و مدیران بی علاقه و متعهد ایرنا بود که فعالیت روزنامه نگاری خود را با وجود سرطان شدید تا آخرین روزهای زندگی ادامه داد.

وی تأکید کرد: بدون شک از دست دادن این روزنامه نگار ماهر ضرر بزرگی برای ایرنا است.

نوروزپور ضمن تسلیت به خانواده داغدار داریوش غفاری به ویژه همسر و فرزندان وی و همه همكاران خبرگزاری جمهوری اسلامی ، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان صبر و سلامتی خواست.

داریوش غفاری ، روزنامه نگار سابق و دبیر آژانس مطبوعاتی جمهوری اسلامی (ایرنا) و فعال رسانه ای در کشور ، صبح امروز پس از تحمل یک دوره بیماری در تهران درگذشت.

وی کهنه سربازی هشت سال دفاع مقدس است ، وی نزدیک به سه دهه است که خبرساز است ، از جمله به عنوان خبرنگار پارلمان و دولت ، دبیر گروه سیاسی ، رئیس دفتر ایرنا در کوالالامپور (مالزی) و رئیس ستاد مرکزی ایرنا در استانهای قم و البرز ، نوشهر در غرب مازندران فعالیت داشتند.

غفاری در دسامبر سال 1981 متولد شد و فوق لیسانس مدیریت دولتی داشت اما قبل از جشن 50 سالگی در کنار خانواده و دوستان در بیمارستان شریعتی تهران درگذشت.

پیکر داریوش غفاری ساعت 10:00 فردا (جمعه 9 تیر) در بهشت ​​زهرا تشییع می شود.

خبرگزاری دانشجویان ایران (گیلونا) درگذشت داریوش غفاری خبرنگار ایرنا را به خانواده وی و همچنین مدیر عامل و اعضای خبرگزاری ایرنا تسلیت گفته و برای آن مرحومه از خداوند متعال مسئلت می کند.

انتهای پیام