فرهنگ و هنر

درمان سرطان مغز با دارو/ سقوط بایدن در آمریکا

درمان سرطان مغز با کمک داروهای سرطان پوست و خون، چرخش افراطی چپ دموکرات ها به جو بایدن، سقوط رئیس جمهور آمریکا و گشایش بسته های اجتماعی برای جلب موافقت کنگره از جمله موضوعاتی است که روزنامه های امروز

به گزارش گیلونا، روز دوشنبه ۱۷ آبان، آلبرت کوچویی، سخنران پیشکسوت، مهم ترین عناوین روزنامه ها را تشریح کرد:

اعتبار رویاها

اکونومیست نوشت: «در نهایت جو بایدن توانست بودجه پر سر و صدا و بلندپروازانه خود را از سردی خارج کند.» یک و نیم تریلیون اعتبار برای زیرساخت ها و امور اجتماعی. چندین جمهوری خواه از او دیدن کردند. در حالی که دموکرات های چپ افراطی به او پشت کرده اند. به گفته بایدن، اعتبار برای ساختن فردای آمریکا.

اکونومیست همچنین نوشت: بسته هزینه های اجتماعی پیشنهادی بایدن نمی تواند رویای آمریکایی را احیا کند. حرکت اجتماعی نفس نمی کشد. اعتبار برای ساخت جاده ها، پل ها، گسترش اینترنت و رفاه اجتماعی چیزی است که بایدن می خواهد.

درمان دارویی سرطان مغز/ سقوط بایدن در آمریکا

بعد از سقوط

به گزارش فایننشال تایمز، محبوبیت جو بایدن و کامالا هریس از دموکرات ها در ایالات متحده کاهش یافته است. نشانه از دست دادن آرا در انتخابات اخیر ایالتی است. برای رفع این شکست، بایدن به بسته اجتماعی روی آورد و برای تصویب کنگره آمریکا لابی کرد. بسته ای با بیش از یک تریلیون دلار اعتبار. دموکرات‌ها فقط روزگار سختی داشتند.

کشتن مردم

ژوئن آفریقا نیز نوشت: فاصله اجتماعی منجر به تراژدی. ماداگاسکار هزینه پروازهای ارزان اروپایی را می پردازد و مادران یک جنبش جهانی می گویند: “در این آب و هوا فرزندان ما را می کشند” اما مادران در سراسر جهان می گویند: “سوخت هدر می رود.” فسیلی را برای نسل های آینده تضمین کنید. مادرانی که جنبشی برای حفظ آب و هوای سالم ایجاد کردند و در کنفرانس جام 26 خواستار اقدام شدند.

از حاشیه خبر:

درمان سرطان مغز

تومور مغزی نادر در کودکان کشنده است. یک سرطان نادر که درمان آن تا به امروز دشوار بوده است، محققان موسسه سرطان لندن اکنون از داروهای ضد پوست و ضد سرطان خون برای درمان سرطان استفاده کرده اند. پروفسور کریس جانز می گوید: اکنون می دانیم که این تومور مغزی مقاوم به دارو است، اما با استفاده از دو دارو، پوست و خون، مقاومت آن را از بین می برد.

محققان همچنین بر این باورند که این روش درمانی به زودی در کلینیک های پزشکی برای درمان این بیماران مغزی کودکان در دسترس خواهد بود. از آنجایی که هر دو دارو به تنهایی بی خطر هستند، طولی نخواهد کشید که هر دو دارو با هم درمان شوند.

درمان دارویی سرطان مغز/ سقوط بایدن در آمریکا

انتهای پیام