فرهنگ و هنر

درگذشت یک ناشر – گیلونا

ناشر امیر علیبک درگذشت.

به گزارش گیلونا ، اتحادیه ناشران و کتابفروشان در بیانیه ای این خبر را اعلام کرد: درگذشت مرحوم مغفور ، مرحوم امیر علیبک ، مدیرعامل انتشارات فیروزه ، فرزند آقای پرویز علیبک ، مدیر عامل انتشارات مروارید و عضو سازمان کمیسیون آموزش انجمن ناشران و کتابفروشان تهران ایجادرسانیم.

هیئت مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران به آقای پرویز علیبیک ، خانواده وی ، همکلاسی های وی و همه بازماندگان تسلیت می گوید.

تلاشها ، تلاشها و کمکهای صادقانه وی در انجام امور صنفی طی سالهایی که در اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با اتحادیه بود ، بر هیچکس پوشیده نیست.

با توجه به شرایط بحرانی کنونی و لزوم جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، ارسال پیام تسلیت بازماندگان را تسلی می دهد.

همچنین ، طبق اعلام انتشارات مروارید در صفحه این نشریه ، مراسم خاکسپاری امیر علیبک از ساعت 10:00 فردا (یکشنبه 4 جولای) در بلوک 70 ، ردیف 33 ، شماره 54 بهشت ​​زهرا برگزار می شود.

روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران نیز با ارسال پیامی درگذشت امیر علیبک ، یکی از مدیران انتشارات مروارید ، به جامعه انتشارات کشور پیامی تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است: خبر درگذشت مرحوم امیر علیبک ، یکی از مدیران انتشارات مروارید ، درد بزرگی ایجاد کرد ؛ وی یکی از مدیران موفق ، سخت کوش و پیگیر در زمینه نشر کتاب بوده است که طی چندین سال فعالیت در این انتشارات خدمات شایسته و ماندگاری را در خدمت علاقه مندان به کتاب قرار داده است.

روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران درگذشت امیر علیبیک را به خانواده محترم وی و خانواده بزرگ نشر کشور تسلیت می گوید.

انتهای پیام