فرهنگ و هنر

در شب قدر پیام وحی را شنیده و به آن عمل کنیم

یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: شب قدر با شنیدن پیام مهم وحی و عمل به آن، شب پر برکت و روشنایی برای همه خواهد بود. امیدواریم هر کدام با اراده خود وارسته باشیم و بهترین ها را برای خود بیابیم.

حجت الاسلام والمسلمین محمد پیکری، استاد حوزه و دانشگاه در گفت وگو با گیلونا، در خصوص اهمیت شب بیست و یکم و نزول قرآن کریم در این شب، گفت: پیامبر اکرم (ص) ) آشکار شد. هدايت در طول 23 سال به تدريج براي پيامبر (ص) تبيين شد، اما نور قرآن در اين شب قدر به قلب پيامبر اكرم (ص) افتاد و اين معجزه پيامبر اكرم (ص) PBSL) نشانه قدرت خداوند است.

بر این اساس این استاد حوزه و دانشگاه خداوند متعال، با تقدیم و تقدیم این معجزه به رسولش، قدرت خود را نشان داده است.

حجت الاسلام پیکری خاطرنشان کرد: مسلمانان و شیعیان در شب قدر با قرآن به قدرت می رسند، اما قدرت واقعی در آن است که مهم ترین پیام قرآن را داشته باشد که خداوند در آن می فرماید: زمین می ماند. .

وی افزود: ما شیعیان افتخار می کنیم که مولای متقیان امیرالمومنین علی بن ابیطالب(ع) اولین امام ماست و در قرآن از ایشان الگو می گیریم و این انسان را چنین می دانیم. مقدمه تقوا و پرهیزگاری و اینکه حضرت علی (ع) چگونه از مردم است». حیف شد ما سعی می کنیم شیعیان او و اهل تقوای او باشیم و در مقابل گناه خویشتن داری کنیم و با پیروی از این امام نیز به همان چیزی که در قرآن داریم برسیم.

این استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: شب قدر با شنیدن پیام مهم وحی و عمل به آن، شب پر برکت و روشنایی برای همگان خواهد بود. امیدواریم هر کدام با اراده خود وارسته باشیم و بهترین ها را برای خود بیابیم.

انتهای پیام/